Rīgas rajona Inčukalna pagasta Zemnieku saimniecība "ZEMZARĪŠI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 70 209 | 56 278 | 50 855 | 59 502 | 89 043 | 82 628 | 107 395 | 112 505 | 130 245 | 139 972 | 120 743 | 113 310 | 165 835 | 116 376 | 71 516 | 40 267 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 104 668 | 106 597 | 95 536 | 98 734 | 160 427 | 166 618 | 167 520 | 135 051 | 109 873 | 110 564 | 98 380 | 100 283 | 88 838 | 130 719 | 105 976 | 82 156 |
| Aktīvi kopā | 174 877 | 162 875 | 146 391 | 158 236 | 249 470 | 249 246 | 274 915 | 247 556 | 240 118 | 250 536 | 219 123 | 213 593 | 254 673 | 247 095 | 177 492 | 122 423 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 22 487 | 12 370 | 6081 | 5028 | 7541 | 5717 | 8704 | 5659 | 7174 | 39 777 | 13 440 | 9095 | 4796 | 15 915 | 21 480 | 21 325 |
| Ilgtermiņa saistības | 14 164 | 12 633 | 3933 | 0 | 0 | 0 | 2913 | 1515 | 0 | 7276 | 571 | 0 | 0 | 30 000 | 10 000 | 0 |
| Saistības kopā | 36 651 | 25 003 | 10 014 | 5028 | 7541 | 5717 | 11 617 | 7174 | 7174 | 47 053 | 14 011 | 9095 | 4796 | 45 915 | 31 480 | 21 325 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 20 077 | 14 096 | 13 054 | 16 901 | 23 935 | 1599 | 34 914 | -22 917 | -7438 | 539 | 1629 | 636 | 45 379 | -48 697 | -55 168 | -44 915 |
| Pašu kapitāls kopā | 138 226 | 137 872 | 136 377 | 153 208 | 241 929 | 243 529 | 263 298 | 240 382 | 232 944 | 203 483 | 205 112 | 204 498 | 249 877 | 201 180 | 146 012 | 101 098 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 116 378 | 129 093 | 120 959 | 90 999 | 149 876 | 116 456 | 127 115 | 154 427 | 131 544 | 145 783 | 139 594 | 144 593 | 184 359 | 37 118 | 70 259 | 38 196 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 21 416 | 15 586 | 13 510 | 18 251 | 24 456 | 2326 | 35 913 | -22 086 | -6855 | 1741 | 2748 | 1293 | 45 630 | -45 550 | -52 873 | -43 536 |
| EBITDA | 36 026 | 30 922 | 28 393 | 30 930 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 20 077 | 14 096 | 13 054 | 16 901 | 23 935 | 1599 | 34 914 | -22 917 | -7438 | 539 | 1629 | 636 | 45 379 | -48 697 | -55 168 | -44 865 |
| Pārskata gada peļņa | 20 077 | 14 096 | 13 054 | 16 901 | 23 935 | 1599 | 34 914 | -22 917 | -7438 | 539 | 1629 | 636 | 45 379 | -48 697 | -55 168 | -44 915 |
| Darbaspēka izmaksas | 14 015 | 19 854 | 19 797 | 21 693 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 14 610 | 15 336 | 14 883 | 12 679 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 7 | 7 | 6 | 6 | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 14 450 | 14 549 | 0 | 0 | 0 | 15 145 | 0 | 0 | 30 000 | 0 | 1250 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Rīgas rajona Inčukalna pagasta Zemnieku saimniecība "ZEMZARĪŠI"
Pārskats
Rīgas rajona Inčukalna pagasta Zemnieku saimniecība "ZEMZARĪŠI" (reģ. nr. 40001000262) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Inčukalna pag., "Upessmilgas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 38 196 €, par 45,6% mazāk nekā gadu iepriekš (70 259 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 7,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 44 915 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 196 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 122 423 € un pašu kapitāls 101 098 € (82,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.