SIA "MEŽMAĻI+"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 48 872 | 74 907 | 83 603 | 187 443 | 399 453 | 330 973 | 345 876 | 458 313 | 298 073 | 449 389 | 447 240 | 600 024 | 897 506 | 754 659 | 638 483 | 754 253 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 391 758 | 385 397 | 379 796 | 337 517 | 474 795 | 470 666 | 412 969 | 425 412 | 791 416 | 823 522 | 948 708 | 971 082 | 929 390 | 1 012 852 | 1 005 670 | 1 103 872 |
| Aktīvi kopā | 440 630 | 460 304 | 463 399 | 524 960 | 874 248 | 801 639 | 758 845 | 883 725 | 1 089 489 | 1 272 911 | 1 395 948 | 1 571 106 | 1 826 896 | 1 767 511 | 1 644 153 | 1 858 125 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 29 754 | 81 855 | 58 556 | 89 369 | 210 175 | 125 527 | 158 855 | 193 731 | 271 327 | 563 556 | 299 833 | 397 005 | 559 279 | 405 975 | 276 397 | 496 805 |
| Ilgtermiņa saistības | 34 600 | 34 600 | 29 600 | 0 | 22 025 | 20 132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 235 378 | 204 000 | 155 000 | 140 000 | 120 000 | 100 000 |
| Saistības kopā | 64 354 | 116 455 | 88 156 | 89 369 | 232 200 | 145 659 | 158 855 | 193 731 | 271 327 | 563 556 | 535 211 | 601 005 | 714 279 | 545 975 | 396 397 | 596 805 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 19 781 | -25 227 | 33 374 | 52 470 | 15 668 | 10 298 | -42 287 | 90 004 | 128 168 | 91 193 | 71 055 | 109 364 | 129 867 | 108 919 | 26 220 | 13 564 |
| Pašu kapitāls kopā | 371 788 | 339 361 | 370 755 | 423 225 | 617 865 | 628 163 | 599 990 | 689 994 | 818 162 | 709 355 | 860 737 | 970 101 | 1 112 617 | 1 221 536 | 1 247 756 | 1 261 320 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 237 271 | 300 204 | 474 830 | 550 248 | 831 691 | 760 317 | 646 698 | 896 802 | 1 173 944 | 1 174 862 | 1 079 437 | 1 196 457 | 1 507 175 | 1 396 930 | 1 404 885 | 1 756 439 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -18 065 | -23 806 | 34 982 | 53 886 | 43 798 | 14 289 | -42 287 | 100 418 | 128 168 | 91 241 | 71 075 | 109 435 | 129 955 | 108 919 | 26 291 | 13 603 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -18 065 | -23 806 | 34 982 | 53 886 | 43 798 | 14 289 | -42 287 | 100 418 | 128 168 | 91 241 | 71 075 | 109 435 | 129 955 | 108 919 | 26 291 | 13 603 |
| Pārskata gada peļņa | 19 781 | -25 227 | 33 374 | 52 470 | 15 668 | 10 298 | -42 287 | 90 004 | 128 168 | 91 193 | 71 055 | 109 364 | 129 867 | 108 919 | 26 220 | 13 564 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 16 | 17 | 23 | 23 | 23 | 22 | 22 | 22 | 24 | 24 | 27 | 26 | 25 | 26 | 25 | 27 |
| Aprēķinātā dividende | — | 7200 | 1980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "MEŽMAĻI+"
Pārskats
SIA "MEŽMAĻI+" (reģ. nr. 40001006424) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, Mazā Rāmavas iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 756 439 €, par 25,0% vairāk nekā gadu iepriekš (1 404 885 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 13 564 € (0,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 27 (gadu iepriekš 25). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 65 053 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 858 125 € un pašu kapitāls 1 261 320 € (67,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.