Tukuma rajona, Smārdes pagasta zemnieku saimniecība "SENČI-1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 735 | 1467 | 3703 | 1241 | 4324 | 7513 | 4886 | 6328 | 11 034 | 14 786 | 13 999 | 6134 | 8314 | 7297 | 14 118 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5458 | 902 | 541 | 1272 | 763 | 292 | 175 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 20 193 | 2369 | 4244 | 2513 | 5087 | 7805 | 5061 | 6433 | 11 034 | 14 786 | 13 999 | 6134 | 8314 | 7297 | 14 118 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2962 | 452 | 105 | 265 | 375 | 162 | 481 | 144 | 1396 | 1655 | 1945 | 181 | 405 | 1894 | 1715 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 3000 | 3000 | 7568 | 7568 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2962 | 3452 | 3105 | 7833 | 7943 | 162 | 481 | 144 | 1396 | 1655 | 1945 | 181 | 405 | 1894 | 1715 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 17 231 | -1083 | 2222 | -6940 | 2464 | 10 499 | -3062 | 1708 | 3349 | 3494 | -1558 | -6101 | 1956 | -2506 | 7000 |
| Pašu kapitāls kopā | 17 231 | -1083 | 1139 | -5320 | -2856 | 7643 | 4580 | 6289 | 9638 | 13 131 | 12 054 | 5953 | 7909 | 5403 | 12 403 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 32 623 | 26 159 | 30 009 | 21 323 | 21 599 | 41 503 | 35 386 | 35 799 | 37 091 | 34 487 | 24 733 | 23 628 | 23 281 | 25 270 | 25 695 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 20 112 | 1271 | 4923 | -5021 | 4052 | 14 234 | 2036 | 7078 | 8913 | 8667 | 4625 | -194 | 7776 | 3811 | 13 424 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 20 112 | 1271 | 4923 | -5021 | 4443 | 14 234 | 2036 | 7078 | 8913 | 8667 | 4625 | -194 | 7776 | 3811 | 13 424 |
| Pārskata gada peļņa | 17 231 | -1083 | 2222 | -6940 | 2464 | 10 499 | -3062 | 1708 | 3349 | 3494 | -1558 | -6101 | 1956 | -2506 | 7000 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 17 231 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Tukuma rajona, Smārdes pagasta zemnieku saimniecība "SENČI-1"
Pārskats
Tukuma rajona, Smārdes pagasta zemnieku saimniecība "SENČI-1" (reģ. nr. 40001010699) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Smārdes pag., "Senči".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 25 695 €, par 1,7% vairāk nekā gadu iepriekš (25 270 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 7000 € (27,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 25 695 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 14 118 € un pašu kapitāls 12 403 € (87,9% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.