Ogres rajona Taurupes pagasta zemnieku saimniecība "DZENĪŠI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 854 | 32 363 | 16 922 | 73 902 | 102 840 | 140 165 | 232 694 | 328 946 | 292 953 | 364 975 | 1 156 465 | 1 327 127 | 307 119 | 334 993 | 331 148 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 38 785 | 44 486 | 76 231 | 105 282 | 146 659 | 178 872 | 297 424 | 463 890 | 347 381 | 401 401 | 646 116 | 942 082 | 1 030 589 | 829 921 | 1 021 988 |
| Aktīvi kopā | 55 639 | 76 849 | 93 153 | 179 184 | 249 499 | 319 037 | 530 118 | 792 836 | 640 334 | 766 376 | 1 802 581 | 2 269 209 | 1 337 708 | 1 164 914 | 1 353 136 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 25 997 | 0 | 3545 | 68 272 | 52 703 | 45 538 | 95 056 | 123 467 | 150 381 | 226 455 | 111 308 | 154 031 | 175 329 | 200 358 | 222 914 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 30 712 | 44 460 | 3309 | 13 491 | 27 680 | 36 869 | 65 404 | 27 360 | 77 842 | 4349 | 1955 | 363 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 25 997 | 30 712 | 48 005 | 71 581 | 66 194 | 73 218 | 131 925 | 188 871 | 177 741 | 304 297 | 115 657 | 155 986 | 175 692 | 200 358 | 222 914 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 13 309 | 16 494 | 9011 | 65 097 | 50 245 | 69 710 | 152 973 | 207 699 | -57 572 | 106 121 | 1 323 219 | 721 963 | -411 521 | -133 420 | 165 666 |
| Pašu kapitāls kopā | 29 642 | 46 137 | 45 148 | 102 669 | 178 789 | 245 819 | 398 193 | 603 965 | 462 593 | 462 079 | 1 686 924 | 2 113 223 | 1 162 016 | 964 556 | 1 130 222 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 332 967 | 279 697 | 348 979 | 708 573 | 815 115 | 883 575 | 1 158 262 | 1 626 377 | 1 313 409 | 1 423 789 | 2 986 326 | 2 848 618 | 1 737 339 | 2 343 492 | 2 581 709 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 15 394 | 19 615 | 9675 | 76 479 | 58 249 | 71 028 | 170 713 | 210 663 | -50 363 | 111 430 | 1 329 556 | 772 261 | -272 705 | -117 930 | 164 302 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 15 252 | 19 615 | 9552 | 76 024 | 57 579 | 69 953 | 168 907 | 207 836 | -52 659 | 109 009 | 1 326 421 | 772 261 | -272 705 | -117 071 | 167 021 |
| Pārskata gada peļņa | 13 309 | 16 494 | 9011 | 65 097 | 50 245 | 69 710 | 152 973 | 207 699 | -57 572 | 106 121 | 1 323 219 | 721 963 | -411 521 | -133 420 | 165 666 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 11 | 11 | 14 | 14 | 14 | 18 | 18 | 16 | 15 | 16 | 17 | 17 | 17 | 17 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 10 000 | 7576 | 0 | 2680 | 599 | 1927 | 83 800 | 106 635 | 98 374 | 295 664 | 539 686 | 64 040 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Ogres rajona Taurupes pagasta zemnieku saimniecība "DZENĪŠI"
Pārskats
Ogres rajona Taurupes pagasta zemnieku saimniecība "DZENĪŠI" (reģ. nr. 40001011054) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Taurupes pag., "Dzenīši".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 581 709 €, par 10,2% vairāk nekā gadu iepriekš (2 343 492 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 165 666 € (6,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 17. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 151 865 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 353 136 € un pašu kapitāls 1 130 222 € (83,5% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.