SIA "VENAFRO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5963 | 2328 | 3252 | 1823 | 3805 | 5067 | 2932 | 2591 | 3220 | 2858 | 11 368 | 2842 | 14 826 | 10 236 | 17 343 | 22 563 | 30 660 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 18 582 | 15 751 | 13 578 | 11 832 | 9629 | 11 971 | 12 881 | 11 803 | 11 140 | 21 535 | 40 607 | 35 992 | 48 113 | 41 111 | 33 335 | 29 040 | 24 606 |
| Aktīvi kopā | 24 545 | 18 079 | 16 830 | 13 655 | 13 434 | 17 038 | 15 813 | 14 394 | 14 360 | 24 393 | 51 975 | 38 834 | 62 939 | 51 347 | 50 678 | 51 603 | 55 266 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5997 | 3096 | 4992 | 2886 | 8864 | 10 070 | 10 117 | 12 087 | 6315 | 19 263 | 29 610 | 10 912 | 5425 | 43 231 | 28 605 | 15 278 | 10 735 |
| Ilgtermiņa saistības | 9865 | 9953 | 9731 | 9422 | 9176 | 12 850 | 12 687 | 12 641 | 11 446 | 11 446 | 11 446 | 11 446 | 11 446 | 11 446 | 11 446 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 15 862 | 13 049 | 14 723 | 12 308 | 18 040 | 22 920 | 22 804 | 24 728 | 17 761 | 30 709 | 41 056 | 22 358 | 16 871 | 54 677 | 40 051 | 15 278 | 10 735 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 799 | -3654 | -2924 | -760 | -5952 | 718 | -1109 | -3342 | 6933 | -2915 | 17 235 | 5557 | 29 593 | -49 399 | 13 957 | 32 698 | 8206 |
| Pašu kapitāls kopā | 8683 | 5030 | 2107 | 1347 | -4606 | -5882 | -6991 | -10 334 | -3401 | -6316 | 10 919 | 16 476 | 46 068 | -3330 | 10 627 | 36 325 | 44 531 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 84 008 | 81 305 | 87 172 | 72 047 | 79 934 | 108 489 | 122 043 | 126 066 | 149 740 | 140 054 | 244 502 | 177 681 | 78 892 | 206 727 | 284 698 | 314 374 | 323 671 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 648 | -3565 | -3146 | -1069 | -6198 | 511 | -1272 | -3388 | 5995 | -2915 | 17 235 | 5557 | 29 593 | -46 537 | 13 957 | 34 489 | 8206 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 648 | -3565 | -3146 | -1069 | -6198 | 511 | -1272 | -3388 | 5995 | -2915 | 17 235 | 5557 | 29 593 | -46 537 | 13 957 | 34 489 | 8206 |
| Pārskata gada peļņa | -10 799 | -3654 | -2924 | -760 | -5952 | 718 | -1109 | -3342 | 6933 | -2915 | 17 235 | 5557 | 29 593 | -49 399 | 13 957 | 32 698 | 8206 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 13 | 12 | 9 | 11 | 10 | 12 | 11 | 11 | 11 | 14 | 16 | 14 | 16 | 14 | 12 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VENAFRO"
Pārskats
SIA "VENAFRO" (reģ. nr. 40002013071) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Madona, Saules iela 61A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 323 671 €, par 3,0% vairāk nekā gadu iepriekš (314 374 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 8206 € (2,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 26 973 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 55 266 € un pašu kapitāls 44 531 € (80,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.