"INTI-METĀLS" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6701 | 18 011 | 10 453 | 15 902 | 23 428 | 34 667 | 80 149 | 47 380 | 37 575 | 35 529 | 39 541 | 32 480 | 157 405 | 134 269 | 148 947 | 36 485 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 91 865 | 93 389 | 93 207 | 108 473 | 144 660 | 125 971 | 166 751 | 564 685 | 505 427 | 438 753 | 387 147 | 350 637 | 294 013 | 285 157 | 269 670 | 372 112 |
| Aktīvi kopā | 98 566 | 111 400 | 103 660 | 124 375 | 168 088 | 160 638 | 246 900 | 612 065 | 543 002 | 474 282 | 426 688 | 383 117 | 451 418 | 419 426 | 418 617 | 408 597 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 871 | 25 768 | 22 193 | 27 394 | 29 021 | 27 063 | 71 778 | 109 617 | 98 113 | 262 875 | 268 054 | 274 433 | 165 925 | 121 695 | 116 729 | 105 472 |
| Ilgtermiņa saistības | 55 975 | 45 480 | 34 985 | 24 489 | 19 912 | 0 | 0 | 311 387 | 250 851 | 190 314 | 129 777 | 69 240 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 80 846 | 71 248 | 57 178 | 51 883 | 48 933 | 27 063 | 71 778 | 421 004 | 348 964 | 453 189 | 397 831 | 343 673 | 165 925 | 121 695 | 116 729 | 105 472 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3363 | 21 914 | 6547 | 25 418 | 16 529 | 14 127 | 42 096 | 14 243 | 20 636 | -3819 | 8084 | 7866 | 244 123 | 10 751 | 2274 | 708 |
| Pašu kapitāls kopā | 17 451 | 39 365 | 45 912 | 71 330 | 118 021 | 132 148 | 174 244 | 188 487 | 191 923 | 19 662 | 27 746 | 35 612 | 279 736 | 290 487 | 292 760 | 293 468 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 36 279 | 85 721 | 55 333 | 105 575 | 149 117 | 197 047 | 239 186 | 309 606 | 337 935 | 284 291 | 289 757 | 233 236 | 369 104 | 294 327 | 220 320 | 376 596 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5985 | 27 612 | 9447 | 30 139 | 20 454 | 19 940 | 49 112 | 20 602 | 28 162 | 2403 | 13 085 | 11 414 | 245 371 | 10 751 | 2274 | 708 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3681 | 25 416 | 7852 | 29 368 | 19 240 | 17 778 | 49 229 | 14 296 | 20 717 | -3803 | 8084 | 7866 | 244 123 | 10 751 | 2274 | 708 |
| Pārskata gada peļņa | 3363 | 21 914 | 6547 | 25 418 | 16 529 | 14 127 | 42 096 | 14 243 | 20 636 | -3819 | 8084 | 7866 | 244 123 | 10 751 | 2274 | 708 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 6 | 6 | 7 | 8 | 7 | 8 | 9 | 7 | 7 | 7 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 200 | 168 442 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "INTI-METĀLS" SIA
Pārskats
"INTI-METĀLS" SIA (reģ. nr. 40002041018) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Ogre, Druvas iela 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 376 596 €, par 70,9% vairāk nekā gadu iepriekš (220 320 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 708 € (0,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 94 149 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 408 597 € un pašu kapitāls 293 468 € (71,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.