"RAYNIK" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 117 984 | 121 930 | 170 997 | 222 597 | 221 391 | 211 379 | 214 177 | 224 097 | 228 112 | 224 911 | 276 144 | 410 809 | 354 562 | 354 324 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1536 | 2678 | 2632 | 2353 | 1435 | 1126 | 573 | 335 | 294 | 13 219 | 8151 | 3070 | 2945 | 2123 |
| Aktīvi kopā | 119 520 | 124 608 | 173 629 | 224 950 | 222 826 | 212 505 | 214 750 | 224 432 | 228 406 | 238 130 | 284 295 | 413 879 | 357 507 | 356 447 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 503 | 14 352 | 29 277 | 21 381 | 20 106 | 13 224 | 14 906 | 26 222 | 24 376 | 25 272 | 66 847 | 19 932 | 16 947 | 20 542 |
| Ilgtermiņa saistības | 115 663 | 112 203 | 144 896 | 256 120 | 247 457 | 242 557 | 240 557 | 240 557 | 236 557 | 225 557 | 225 557 | 222 345 | 187 345 | 187 345 |
| Saistības kopā | 128 166 | 126 555 | 174 173 | 277 501 | 267 563 | 255 781 | 255 463 | 266 779 | 260 933 | 250 829 | 292 404 | 242 277 | 204 292 | 207 887 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1575 | 6699 | 2226 | -13 910 | 8401 | 1461 | 2641 | -1634 | 9820 | 19 828 | 4590 | 179 711 | -18 387 | -4655 |
| Pašu kapitāls kopā | -8646 | -1947 | -544 | -52 551 | -44 737 | -43 276 | -40 713 | -42 347 | -32 527 | -12 699 | -8109 | 171 602 | 153 215 | 148 560 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 17 821 | 27 911 | 42 137 | 30 467 | 47 004 | 43 646 | 37 287 | 40 673 | 81 667 | 79 965 | 53 486 | 307 488 | 45 963 | 68 444 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -95 | 7511 | 2900 | -13 736 | 8401 | 1461 | 2641 | -1634 | 9820 | 19 828 | 4590 | 179 711 | -18 387 | -7386 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1575 | 6699 | 2226 | -13 910 | 8401 | 1461 | 2641 | -1634 | 9820 | 19 828 | 4590 | 179 711 | -18 387 | -4655 |
| Pārskata gada peļņa | -1575 | 6699 | 2226 | -13 910 | 8401 | 1461 | 2641 | -1634 | 9820 | 19 828 | 4590 | 179 711 | -18 387 | -4655 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "RAYNIK" SIA
Pārskats
"RAYNIK" SIA (reģ. nr. 40002058461) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Valtaiķu iela 33A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 68 444 €, par 48,9% vairāk nekā gadu iepriekš (45 963 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4655 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 22 815 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 356 447 € un pašu kapitāls 148 560 € (41,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.