SIA "NEVI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 62 432 € (96% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 73 102 | 108 515 | 55 761 | 50 864 | 73 197 | 83 507 | 90 659 | 92 162 | 85 436 | 70 346 | 76 914 | 96 123 | 65 761 | 64 649 | 71 109 | 29 452 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 561 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 293 | 191 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 73 663 | 108 515 | 55 761 | 50 864 | 73 197 | 83 507 | 90 659 | 92 455 | 85 627 | 70 434 | 76 914 | 96 123 | 65 761 | 64 649 | 71 109 | 29 452 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 19 897 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3930 | 3086 | 2057 | 2224 | 4577 | 27 367 | 5518 | 2806 | 5877 | 3677 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 36 674 | 4879 | 4183 | 1564 | 2498 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 19 897 | 36 674 | 4879 | 4183 | 1564 | 2498 | 3930 | 3086 | 2057 | 2224 | 4577 | 27 367 | 5518 | 2806 | 5877 | 3677 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 12 365 | 18 075 | 17 282 | 13 081 | 23 825 | 33 409 | 39 129 | 41 769 | 35 970 | 20 610 | 24 737 | 21 156 | 12 643 | 14 243 | 17 632 | 22 975 |
| Pašu kapitāls kopā | 53 766 | 71 841 | 50 882 | 46 681 | 71 633 | 81 009 | 86 729 | 89 369 | 83 570 | 68 210 | 72 337 | 68 756 | 60 243 | 61 843 | 65 232 | 25 775 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 48 214 | 48 846 | 61 401 | 74 244 | 123 595 | 147 240 | 177 528 | 199 324 | 137 644 | 130 386 | 131 700 | 124 013 | 91 235 | 96 510 | 92 480 | 91 027 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 18 393 | 21 389 | 20 332 | 15 266 | 28 029 | 39 305 | 46 036 | 49 144 | 35 970 | 29 603 | 29 890 | 27 340 | 17 934 | 16 506 | 21 075 | 27 327 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 18 393 | 21 389 | 20 332 | 15 266 | 28 029 | 39 305 | 46 036 | 49 144 | 35 970 | 29 603 | 29 890 | 27 340 | 17 934 | 17 404 | 21 193 | 27 383 |
| Pārskata gada peļņa | 12 365 | 18 075 | 17 282 | 13 081 | 23 825 | 33 409 | 39 129 | 41 769 | 35 970 | 20 610 | 24 737 | 21 156 | 12 643 | 14 243 | 17 632 | 22 975 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 8 | 8 | 7 | 6 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 38 241 | 17 282 | 0 | 24 033 | 33 409 | 39 129 | 41 769 | 35 970 | 20 610 | 24 737 | 21 156 | 12 643 | 14 243 | 62 432 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "NEVI"
Pārskats
SIA "NEVI" (reģ. nr. 40002061620) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Jūrmalas gatve 16.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 91 027 €, par 1,6% mazāk nekā gadu iepriekš (92 480 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 22 975 € (25,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 18 205 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 29 452 € un pašu kapitāls 25 775 € (87,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (25%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.