Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valpor"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 26 638 | 48 920 | 72 388 | 44 271 | 42 839 | 67 715 | 60 242 | 69 985 | 73 326 | 110 800 | 48 696 | 95 903 | 120 591 | 62 520 | 42 117 | 54 041 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 30 294 | 77 210 | 58 345 | 40 603 | 58 718 | 55 189 | 69 799 | 68 305 | 66 632 | 75 433 | 66 206 | 57 251 | 64 103 | 91 626 | 82 434 | 75 393 |
| Aktīvi kopā | 56 932 | 126 130 | 130 733 | 84 874 | 101 557 | 122 904 | 130 041 | 138 290 | 139 958 | 186 233 | 114 902 | 153 154 | 184 694 | 154 146 | 124 551 | 129 434 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 227 | 38 155 | 58 175 | 23 159 | 28 028 | 32 674 | 30 685 | 28 762 | 30 304 | 31 860 | 26 764 | 27 116 | 19 801 | 23 394 | 25 113 | 24 433 |
| Ilgtermiņa saistības | 43 109 | 94 017 | 78 541 | 67 150 | 79 612 | 96 094 | 100 473 | 94 844 | 83 796 | 75 966 | 9456 | 2000 | 2000 | 2000 | 8000 | 27 000 |
| Saistības kopā | 55 336 | 132 172 | 136 716 | 90 309 | 107 640 | 128 768 | 131 158 | 123 606 | 114 100 | 107 826 | 36 220 | 29 116 | 21 801 | 25 394 | 33 113 | 51 433 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1636 | -7638 | 59 | 548 | 1650 | 219 | 4747 | 15 802 | 8409 | 52 549 | 275 | 45 356 | 38 854 | -34 141 | -37 313 | -13 435 |
| Pašu kapitāls kopā | 1596 | -6042 | -5983 | -5435 | -6083 | -5864 | -1117 | 14 684 | 25 858 | 78 407 | 78 682 | 124 038 | 162 893 | 128 752 | 91 438 | 78 001 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 57 115 | 105 517 | 99 907 | 124 052 | 116 725 | 118 776 | 125 965 | 169 847 | 171 940 | 228 428 | 145 105 | 169 510 | 226 503 | 169 796 | 177 666 | 208 062 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -9646 | -16 046 | -1917 | 5034 | 3003 | 7620 | 11 095 | 17 820 | 11 153 | 54 959 | 1804 | 54 591 | 39 859 | -33 287 | -36 692 | -12 633 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 702 | -8605 | 943 | 190 | 1415 | -1898 | 6921 | 15 802 | 8409 | 52 549 | 275 | 45 356 | 38 854 | -34 141 | -37 313 | -13 435 |
| Pārskata gada peļņa | 1636 | -7638 | 59 | 548 | 1650 | 219 | 4747 | 15 802 | 8409 | 52 549 | 275 | 45 356 | 38 854 | -34 141 | -37 313 | -13 435 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 | 11 | 11 | 11 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valpor"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valpor" (reģ. nr. 40002074856) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Gulbenes nov., Jaungulbenes pag., Jaungulbene, "Lauksaimniecības Skola 20" - 18.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 208 062 €, par 17,1% vairāk nekā gadu iepriekš (177 666 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 435 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 118 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 129 434 € un pašu kapitāls 78 001 € (60,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.