SIA "TALISMAN"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3303 | 248 | 14 294 | 1238 | 21 157 | 20 874 | 44 236 | 37 406 | 19 351 | 21 884 | 17 997 | 9241 | 10 141 | 9955 | 7889 | 14 192 | 19 355 | 19 873 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 492 | 1166 | 819 | 8496 | 7486 | 19 275 | 16 060 | 11 035 | 6766 | 19 000 | 43 591 | 33 939 | 27 883 | 17 435 | 7663 | 4263 | 4635 |
| Aktīvi kopā | 3303 | 740 | 15 460 | 2057 | 29 653 | 28 360 | 63 511 | 53 466 | 30 386 | 28 650 | 36 997 | 52 832 | 44 080 | 37 838 | 25 324 | 21 855 | 23 618 | 24 508 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3231 | 686 | 17 205 | 3814 | 25 774 | 22 731 | 43 042 | 31 981 | 8745 | 20 574 | 2085 | 27 808 | 15 466 | 14 877 | 15 947 | 11 786 | 11 782 | 8550 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 600 | 18 820 | 28 990 | 3450 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3231 | 686 | 17 205 | 3814 | 25 774 | 22 731 | 43 042 | 31 981 | 8745 | 20 574 | 28 685 | 46 628 | 44 456 | 18 327 | 15 947 | 11 786 | 11 782 | 8550 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1899 | -18 | -1799 | -12 | 5636 | 1750 | 12 460 | 1016 | 156 | 658 | 236 | -2108 | -6580 | 19 887 | -10 134 | 692 | 1767 | 4122 |
| Pašu kapitāls kopā | 72 | 54 | -1745 | -1757 | 3879 | 5629 | 20 469 | 21 485 | 21 641 | 8076 | 8312 | 6204 | -376 | 19 511 | 9377 | 10 069 | 11 836 | 15 958 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5781 | 6658 | 15 304 | 8434 | 53 716 | 27 340 | 140 969 | 77 912 | 95 136 | 97 187 | 30 924 | 91 478 | 8610 | 94 884 | 23 607 | 36 790 | 46 740 | 35 420 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1952 | -18 | -1799 | -12 | 5860 | 2023 | 14 865 | 1809 | 1260 | 1866 | 236 | -2108 | -6580 | 19 887 | -10 134 | 692 | 1767 | 4122 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1952 | -18 | -1799 | -12 | 5860 | 2023 | 14 865 | 1809 | 1260 | 1866 | 236 | -2108 | -6580 | 19 887 | -10 134 | 692 | 1767 | 4122 |
| Pārskata gada peļņa | 1899 | -18 | -1799 | -12 | 5636 | 1750 | 12 460 | 1016 | 156 | 658 | 236 | -2108 | -6580 | 19 887 | -10 134 | 692 | 1767 | 4122 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 2 | 4 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 223 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "TALISMAN"
Pārskats
SIA "TALISMAN" (reģ. nr. 40003000727) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Ludzas nov., Ņukšu pag., Šosti, "Oblomovka".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 35 420 €, par 24,2% mazāk nekā gadu iepriekš (46 740 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 4122 € (11,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 710 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 24 508 € un pašu kapitāls 15 958 € (65,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.