Nodibinājums "Sanatorija "Belorusija"" JūrmalāAktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 641 100 | 702 636 | 926 009 | 1 359 533 | 575 409 | 701 060 | 877 696 | 663 065 | 730 034 | 443 815 | 422 627 | 471 847 | 389 262 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 481 709 | 2 015 172 | 3 347 959 | 4 659 561 | 6 250 734 | 6 771 882 | 6 680 670 | 6 567 765 | 6 370 616 | 6 166 013 | 5 983 167 | 5 817 354 | 5 703 312 |
| Aktīvi kopā | 2 122 809 | 2 717 808 | 4 273 968 | 6 019 094 | 6 826 143 | 7 472 942 | 7 558 366 | 7 230 830 | 7 100 650 | 6 609 828 | 6 405 794 | 6 289 201 | 6 092 574 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 214 557 | 180 477 | 566 986 | 2 052 472 | 255 038 | 523 887 | 724 406 | 528 834 | 640 683 | 372 392 | 314 360 | 362 898 | 309 751 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 187 850 | 134 170 | 80 490 | 67 070 | 67 070 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 214 557 | 180 477 | 566 986 | 2 052 472 | 442 888 | 658 057 | 804 896 | 595 904 | 707 753 | 372 392 | 314 360 | 362 898 | 309 751 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 1 908 252 | 2 537 331 | 3 706 982 | 3 966 622 | 6 383 255 | 6 814 885 | 6 753 470 | 6 634 926 | 6 392 897 | 6 237 436 | 6 091 434 | 5 926 303 | 5 782 823 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 112 | 126 | 124 | 144 | 151 | 160 | 172 | 174 | 174 | 65 | 10 | 10 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Nodibinājums "Sanatorija "Belorusija"" Jūrmalā
Pārskats
Nodibinājums "Sanatorija "Belorusija"" Jūrmalā (reģ. nr. 40003020032) ir nodibinājums. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Bulduru prospekts 4/8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 10. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6 092 574 € un pašu kapitāls 5 782 823 € (94,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.