Ražošanas komercsabiedrība ar ierobežotu atbildību "IMANTA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 108 880 € (11% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 361 174 | 255 841 | 485 642 | 187 919 | 174 149 | 215 192 | 260 177 | 266 761 | 255 340 | 203 144 | 207 147 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 099 025 | 1 113 914 | 1 097 121 | 1 049 071 | 1 029 903 | 1 009 458 | 974 160 | 950 398 | 929 880 | 971 573 | 961 518 |
| Aktīvi kopā | 1 460 199 | 1 369 755 | 1 582 763 | 1 236 990 | 1 204 052 | 1 224 650 | 1 234 337 | 1 217 159 | 1 185 220 | 1 174 717 | 1 168 665 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 130 255 | 177 061 | 188 202 | 208 671 | 192 258 | 154 644 | 192 798 | 188 188 | 171 385 | 167 867 | 178 511 |
| Ilgtermiņa saistības | 19 971 | 8045 | 21 866 | 12 777 | 5863 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 150 226 | 185 106 | 210 068 | 221 448 | 198 121 | 154 644 | 192 798 | 188 188 | 171 385 | 167 867 | 178 511 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 167 292 | 72 272 | 234 046 | 22 602 | 26 558 | 104 200 | 89 300 | 90 299 | 88 731 | 95 313 | 92 184 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 298 376 | 1 184 649 | 1 372 695 | 1 015 542 | 1 005 931 | 1 070 006 | 1 041 539 | 1 028 971 | 1 013 835 | 1 006 850 | 990 154 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 799 005 | 854 895 | 936 002 | 952 105 | 952 656 | 905 937 | 946 654 | 993 338 | 1 072 021 | 1 084 973 | 1 101 868 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 259 407 | 248 639 | 278 473 | 148 914 | 214 556 | 385 578 | 622 065 | 675 124 | 747 556 | 767 496 | 763 512 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 258 652 | 247 146 | 273 900 | 142 035 | 210 371 | 382 650 | 621 600 | 675 124 | 747 556 | 767 496 | 763 512 |
| Pārskata gada peļņa | 167 292 | 72 272 | 234 046 | 22 602 | 26 558 | 104 200 | 89 300 | 90 299 | 88 731 | 95 313 | 92 184 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 22 | 21 | 20 | 22 | 22 | 13 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 50 000 | 185 999 | 46 000 | 379 755 | 36 169 | 40 125 | 117 767 | 102 867 | 103 867 | 102 298 | 108 880 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Ražošanas komercsabiedrība ar ierobežotu atbildību "IMANTA"
Pārskats
Ražošanas komercsabiedrība ar ierobežotu atbildību "IMANTA" (reģ. nr. 40003029135) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Buļļu iela 45.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 101 868 €, par 1,6% vairāk nekā gadu iepriekš (1 084 973 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gada peļņa bija 92 184 € (8,4% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (11). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 275 467 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 168 665 € un pašu kapitāls 990 154 € (84,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir STENSA INVESTMENTS, INC.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.