Akciju sabiedrība "Ditton pievadķēžu rūpnīca"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2024
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5 222 889 | 4 226 721 | 3 440 597 | 3 611 437 | 2 053 854 | 1 731 799 | 1 588 729 | 1 484 039 | 1 748 651 | 1 656 625 | 914 026 | 641 314 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7 380 179 | 7 053 395 | 4 745 043 | 5 346 960 | 7 528 169 | 7 084 287 | 6 791 002 | 6 370 260 | 5 972 881 | 5 546 222 | 5 188 947 | 4 873 778 |
| Aktīvi kopā | 12 603 068 | 11 280 116 | 8 185 640 | 8 958 397 | 9 582 023 | 8 816 086 | 8 379 731 | 7 854 299 | 7 721 532 | 7 202 847 | 6 102 973 | 5 515 092 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3 003 968 | 4 885 805 | 4 410 144 | 5 421 333 | 2 485 236 | 1 532 924 | 1 696 627 | 1 426 926 | 1 570 909 | 1 556 509 | 5 954 014 | 5 780 035 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 114 407 | 1 502 387 | 3 153 536 | 2 897 183 | 5 511 779 | 5 982 128 | 5 499 576 | 5 269 092 | 4 861 608 | 4 404 509 | 592 579 | 838 881 |
| Saistības kopā | 4 118 375 | 6 388 192 | 7 563 680 | 8 318 516 | 7 997 015 | 7 515 052 | 7 196 203 | 6 696 018 | 6 432 517 | 5 961 018 | 6 546 593 | 6 618 916 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2729 | -6 023 953 | -4 269 964 | 17 921 | 945 127 | 144 682 | -117 506 | -25 243 | 130 734 | -47 186 | -1 685 449 | -660 204 |
| Pašu kapitāls kopā | 8 484 693 | 4 891 924 | 621 960 | 639 881 | 1 585 008 | 1 301 034 | 1 183 528 | 1 158 281 | 1 289 015 | 1 241 829 | -443 620 | -1 103 824 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6 687 773 | 10 695 729 | 6 353 984 | 6 998 006 | 5 636 931 | 5 400 289 | 4 913 675 | 4 554 304 | 5 275 426 | 4 451 618 | 3 296 513 | 3 264 346 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 125 856 | -5 813 989 | -4 097 416 | 141 103 | 1 061 311 | 369 486 | 80 281 | 162 023 | 324 813 | 163 294 | -1 195 364 | -336 095 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 48 463 | -5 962 917 | -4 208 927 | 17 921 | 945 127 | 144 682 | -117 506 | -25 243 | 130 734 | -47 186 | -1 684 201 | -659 308 |
| Pārskata gada peļņa | 2729 | -6 023 953 | -4 269 964 | 17 921 | 945 127 | 144 682 | -117 506 | -25 243 | 130 734 | -47 186 | -1 685 449 | -660 204 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 322 | 283 | 189 | 165 | 165 | 172 | 150 | 137 | 139 | 126 | 131 | 120 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- laikraksts "PROGRESS"
- "Futbola akadēmija Daugava"
- ART TOUCH
- SIA "Intelligent-S"
- SIA "ProTheatre LTD"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AKVASTILS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RETRO AUTO"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAX Invest Holding"
- SIA "RETRO AUTO MILITARY"
- Pilnsabiedrība "SVENTE HOLDING un VALMEKS"
- Pilnsabiedrība "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS"
- "EKO ISO" SIA
Kopsavilkums: Akciju sabiedrība "Ditton pievadķēžu rūpnīca"
Pārskats
Akciju sabiedrība "Ditton pievadķēžu rūpnīca" (reģ. nr. 40003030187) ir akciju sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Višķu iela 17.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 3 264 346 €, par 1,0% mazāk nekā gadu iepriekš (3 296 513 €). No 2013. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 6,3% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 660 204 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 12 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 120 (gadu iepriekš 131). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 27 203 €.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 103 824 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.