Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GOLARS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 8501 € (26% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7935 | 4135 | 4272 | 5752 | 6454 | 5874 | 7126 | 10 727 | 11 315 | 3844 | 6723 | 11 729 | 2251 | 2485 | 2901 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 85 232 | 79 260 | 73 401 | 97 302 | 89 056 | 80 519 | 73 740 | 66 061 | 58 521 | 51 011 | 43 643 | 37 140 | 37 093 | 37 093 | 37 093 |
| Aktīvi kopā | 93 167 | 83 395 | 77 673 | 103 054 | 95 510 | 86 393 | 80 866 | 76 788 | 69 836 | 54 855 | 50 366 | 48 869 | 39 344 | 39 578 | 39 994 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 25 331 | 27 867 | 17 940 | 17 158 | 8850 | 6560 | 8542 | 4965 | 28 067 | 11 057 | 4721 | 6675 | 5872 | 6334 | 6285 |
| Ilgtermiņa saistības | 59 626 | 50 928 | 44 016 | 51 182 | 39 734 | 23 987 | 16 741 | 12 186 | 6004 | 2603 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 84 957 | 78 795 | 61 956 | 68 340 | 48 584 | 30 547 | 25 283 | 17 151 | 34 071 | 13 660 | 4721 | 6675 | 5872 | 6334 | 6285 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8414 | -3490 | 13 240 | 12 350 | 12 212 | 8920 | -263 | 6555 | 5212 | 5430 | 7950 | 4549 | 8278 | 7771 | 8966 |
| Pašu kapitāls kopā | 5966 | 2476 | 15 717 | 34 714 | 46 926 | 55 846 | 55 583 | 59 637 | 35 765 | 41 195 | 45 645 | 42 194 | 33 472 | 33 244 | 33 709 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 119 745 | 93 530 | 38 880 | 55 670 | 68 487 | 75 291 | 56 904 | 54 126 | 53 403 | 41 164 | 35 621 | 42 454 | 52 261 | 48 766 | 49 457 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3825 | 1231 | 17 669 | 18 651 | 18 329 | 12 457 | 1360 | 7245 | 5562 | 5713 | 8863 | 6549 | 12 528 | 9771 | 11 091 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7008 | -2010 | 15 476 | 16 962 | 17 016 | 11 349 | 463 | 6555 | 5212 | 5430 | 8825 | 6549 | 12 528 | 9771 | 11 091 |
| Pārskata gada peļņa | -8414 | -3490 | 13 240 | 12 350 | 12 212 | 8920 | -263 | 6555 | 5212 | 5430 | 7950 | 4549 | 8278 | 7771 | 8966 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2501 | 29 084 | 0 | 3500 | 8000 | 17 000 | 7999 | 8501 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GOLARS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GOLARS" (reģ. nr. 40003032046) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Maskavas iela 60.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 49 457 €, par 1,4% vairāk nekā gadu iepriekš (48 766 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 6,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 8966 € (18,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 49 457 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 39 994 € un pašu kapitāls 33 709 € (84,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (94,1%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.