SIA "REMA Ko"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4346 | 4787 | 2872 | 1432 | 4485 | 3966 | 5792 | 7391 | 6594 | 68 380 | 54 389 | 41 867 | 46 822 | 56 276 | 22 750 | 11 840 | 27 506 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5790 | 4085 | 2299 | 3487 | 1985 | 1251 | 357 251 | 357 007 | 358 640 | 729 530 | 726 292 | 488 992 | 488 992 | 488 992 | 488 992 | 488 992 | 488 992 |
| Aktīvi kopā | 10 136 | 8872 | 5171 | 4919 | 6470 | 5217 | 363 043 | 364 398 | 365 234 | 797 910 | 780 681 | 530 859 | 535 814 | 545 268 | 511 742 | 500 832 | 516 498 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5395 | 3737 | 5058 | 0 | 7232 | 6356 | 10 749 | 4356 | 6384 | 5269 | 3564 | 3378 | 1706 | 3952 | 3632 | 2332 | 5044 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 4680 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 370 292 | 370 292 | 120 414 | 120 414 | 120 414 | 120 414 | 120 414 | 120 414 |
| Saistības kopā | 5395 | 3737 | 5058 | 4680 | 7232 | 6356 | 10 749 | 4356 | 6384 | 375 561 | 373 856 | 123 792 | 122 120 | 124 366 | 124 046 | 122 746 | 125 458 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1618 | 157 | -5023 | 126 | -1001 | -55 | -2565 | 7748 | 7 | -4834 | -15 524 | 242 | 6627 | 7208 | -33 206 | -9610 | 12 954 |
| Pašu kapitāls kopā | 4741 | 5135 | 113 | 239 | -762 | -1139 | 352 294 | 360 042 | 358 850 | 422 349 | 406 825 | 407 067 | 413 694 | 420 902 | 387 696 | 378 086 | 391 040 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 11 036 | 10 518 | 26 974 | 43 832 | 42 178 | 53 538 | 45 971 | 26 207 | 26 085 | 99 167 | 31 164 | 30 322 | 29 534 | 30 583 | 35 367 | 38 443 | 48 800 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1855 | 298 | -5023 | 126 | -1001 | -55 | -2565 | 7748 | 63 | -4834 | -15 524 | 242 | 6627 | 7208 | -33 206 | -9610 | 12 954 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1855 | 298 | -5023 | 126 | -1001 | -55 | -2565 | 7748 | 63 | -4834 | -15 524 | 242 | 6627 | 7208 | -33 206 | -9610 | 12 954 |
| Pārskata gada peļņa | 1618 | 157 | -5023 | 126 | -1001 | -55 | -2565 | 7748 | 7 | -4834 | -15 524 | 242 | 6627 | 7208 | -33 206 | -9610 | 12 954 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "REMA Ko"
Pārskats
SIA "REMA Ko" (reģ. nr. 40003034070) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Upesciems, Parka iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 48 800 €, par 26,9% vairāk nekā gadu iepriekš (38 443 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 12 954 € (26,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 48 800 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 516 498 € un pašu kapitāls 391 040 € (75,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.