Akciju sabiedrība "INKOMERC HOLDING"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 202 733 | 212 522 | 572 212 | 156 975 | 763 207 | 509 231 | 316 096 | 236 569 | 278 761 | 206 617 | 3 182 603 | 1 864 472 | 1 380 357 | 1 203 140 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 129 708 | 119 396 | 142 165 | 155 966 | 807 958 | 767 375 | 738 907 | 893 780 | 834 864 | 786 944 | 972 174 | 35 293 | 29 349 | 35 788 |
| Aktīvi kopā | 332 441 | 331 918 | 714 377 | 312 941 | 1 571 165 | 1 276 606 | 1 055 003 | 1 130 349 | 1 113 625 | 993 561 | 4 154 777 | 1 899 765 | 1 409 706 | 1 238 928 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 344 343 | 278 577 | 633 941 | 130 532 | 640 821 | 234 972 | 172 954 | 189 885 | 267 405 | 92 987 | 1 975 381 | 346 957 | 183 555 | 280 793 |
| Ilgtermiņa saistības | 4436 | 5913 | 6287 | 93 867 | 121 166 | 50 876 | 26 406 | 8865 | 0 | 0 | 0 | 880 | 880 | 1195 |
| Saistības kopā | 348 779 | 284 490 | 640 228 | 224 399 | 761 987 | 285 848 | 199 360 | 198 750 | 267 405 | 92 987 | 1 975 381 | 347 837 | 184 435 | 281 988 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -74 458 | 64 050 | 4721 | 34 186 | 105 365 | 209 732 | -106 962 | -96 818 | -48 135 | 79 985 | 1 083 519 | 799 145 | -326 659 | -268 331 |
| Pašu kapitāls kopā | -26 216 | 37 834 | 58 553 | 72 819 | 809 178 | 990 758 | 855 643 | 931 599 | 846 220 | 900 574 | 2 179 396 | 1 551 928 | 1 225 271 | 956 940 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 776 433 | 636 415 | 801 376 | 840 932 | 1 474 764 | 2 727 370 | 871 735 | 944 569 | 600 999 | 1 567 782 | 3 893 187 | 4 419 178 | 1 493 331 | 1 632 437 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -64 427 | 85 075 | 16 644 | 50 269 | 128 629 | 251 395 | -105 204 | -92 770 | -41 677 | 85 244 | 1 111 229 | 930 254 | -328 605 | -270 323 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -68 119 | 80 990 | 12 178 | 47 973 | 120 779 | 248 250 | -106 597 | -96 535 | -47 879 | 82 068 | 1 084 207 | 924 539 | -324 813 | -264 939 |
| Pārskata gada peļņa | -74 458 | 64 050 | 4721 | 34 186 | 105 365 | 209 732 | -106 962 | -96 818 | -48 135 | 79 985 | 1 083 519 | 799 145 | -326 659 | -268 331 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 25 | 28 | 28 | 25 | 31 | 33 | 35 | 34 | 33 | 34 | 35 | 42 | 44 | 40 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 152 | 28 153 | 0 | 37 244 | 25 631 | 0 | 1 426 613 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Smart Systems" — 100%
Kopsavilkums: Akciju sabiedrība "INKOMERC HOLDING"
Pārskats
Akciju sabiedrība "INKOMERC HOLDING" (reģ. nr. 40003052057) ir akciju sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Cesvaines iela 15B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 632 437 €, par 9,3% vairāk nekā gadu iepriekš (1 493 331 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 268 331 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 40 (gadu iepriekš 44). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 40 811 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 238 928 € un pašu kapitāls 956 940 € (77,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.