SIA "SALONS AIS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 31 935 | 25 437 | 70 764 | 43 575 | 35 687 | 81 345 | 73 501 | 120 375 | 128 996 | 269 794 | 245 497 | 259 258 | 268 484 | 255 749 | 213 156 | 155 990 | 185 178 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 323 | 295 | 226 | 127 | 30 | 447 | 284 | 2694 | 6335 | 20 027 | 21 081 | 21 562 | 9216 | 3746 | 13 145 |
| Aktīvi kopā | 31 935 | 25 437 | 71 087 | 43 870 | 35 913 | 81 472 | 73 531 | 120 822 | 129 280 | 272 488 | 251 832 | 279 285 | 289 565 | 277 311 | 222 372 | 159 736 | 198 323 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 28 720 | 27 161 | 0 | 33 952 | 22 273 | 53 853 | 38 096 | 82 310 | 76 777 | 120 021 | 57 660 | 48 774 | 60 500 | 63 304 | 53 853 | 22 274 | 51 454 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 59 039 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 189 | 1069 | 9851 | 5624 | 2989 | 708 | 220 | 7272 |
| Saistības kopā | 28 720 | 27 161 | 59 039 | 33 952 | 22 273 | 53 853 | 38 096 | 82 310 | 76 777 | 120 210 | 58 729 | 58 625 | 66 124 | 66 293 | 54 561 | 22 494 | 58 726 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 9175 | -3615 | 13 772 | 913 | 3722 | 8210 | 12 816 | 13 101 | 27 092 | 119 219 | 91 095 | 87 556 | 37 781 | 32 577 | -19 207 | -21 569 | 2356 |
| Pašu kapitāls kopā | 3215 | -1724 | 12 048 | 9918 | 13 640 | 27 619 | 35 435 | 38 512 | 52 503 | 152 278 | 193 103 | 220 660 | 223 441 | 211 018 | 167 811 | 137 242 | 139 597 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 83 086 | 43 836 | 52 238 | 133 780 | 136 788 | 311 281 | 446 678 | 628 987 | 841 035 | 1 163 881 | 1 382 492 | 1 200 449 | 1 060 339 | 892 016 | 737 543 | 577 840 | 572 901 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 9201 | -6161 | 19 247 | 2988 | 2741 | 8916 | 14 688 | 15 229 | 32 003 | 119 219 | 98 595 | 102 642 | 46 704 | 43 934 | -13 172 | -19 319 | 2878 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9175 | -3615 | 15 632 | 1257 | 4421 | 9692 | 15 093 | 15 394 | 31 900 | 119 219 | 98 595 | 102 556 | 46 531 | 43 827 | -13 207 | -19 319 | 2431 |
| Pārskata gada peļņa | 9175 | -3615 | 13 772 | 913 | 3722 | 8210 | 12 816 | 13 101 | 27 092 | 119 219 | 91 095 | 87 556 | 37 781 | 32 577 | -19 207 | -21 569 | 2356 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 1324 | 0 | 3043 | 0 | 0 | 5000 | 10 024 | 13 101 | 19 444 | 50 270 | 59 999 | 35 000 | 45 000 | 24 000 | 9000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SALONS AIS"
Pārskats
SIA "SALONS AIS" (reģ. nr. 40003063722) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 33 - 33.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 572 901 €, par 0,9% mazāk nekā gadu iepriekš (577 840 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 2356 € (0,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 286 451 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 198 323 € un pašu kapitāls 139 597 € (70,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75,9%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.