SIA "SESTAIS STILS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 38 351 € (21% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 121 352 | 143 002 | 99 658 | 101 059 | 164 746 | 210 987 | 371 767 | 300 189 | 262 396 | 84 829 | 226 098 | 273 126 | 214 299 | 132 203 | 127 422 | 88 822 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3325 | 13 073 | 7325 | 2457 | 7637 | 8962 | 12 757 | 6061 | 3625 | 321 659 | 301 615 | 287 721 | 301 325 | 289 245 | 274 805 | 272 160 |
| Aktīvi kopā | 124 677 | 156 075 | 106 983 | 103 516 | 172 383 | 219 949 | 384 524 | 306 250 | 266 021 | 406 488 | 527 713 | 560 847 | 515 624 | 421 448 | 402 227 | 360 982 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 53 171 | 39 799 | 12 474 | 14 707 | 51 435 | 69 112 | 190 812 | 129 376 | 69 879 | 49 089 | 97 215 | 111 754 | 104 378 | 67 533 | 97 833 | 51 968 |
| Ilgtermiņa saistības | 60 960 | 88 631 | 57 220 | 32 885 | 32 989 | 26 249 | 8477 | 0 | 0 | 172 640 | 210 531 | 200 693 | 170 273 | 149 116 | 120 414 | 110 383 |
| Saistības kopā | 114 131 | 128 430 | 69 694 | 47 592 | 84 424 | 95 361 | 199 289 | 129 376 | 69 879 | 221 729 | 307 746 | 312 447 | 274 651 | 216 649 | 218 247 | 162 351 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8506 | 17 099 | 9644 | 18 635 | 8386 | 36 629 | 72 747 | 68 976 | 157 072 | 68 783 | 39 007 | 30 433 | 6257 | -29 674 | 10 031 | 53 002 |
| Pašu kapitāls kopā | 10 546 | 27 645 | 37 289 | 55 924 | 87 959 | 124 588 | 185 235 | 176 874 | 196 142 | 184 759 | 219 967 | 248 400 | 240 973 | 204 799 | 183 980 | 198 631 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 100 107 | 220 456 | 152 677 | 190 446 | 203 566 | 260 931 | 710 479 | 733 061 | 1 084 295 | 1 063 425 | 355 369 | 729 089 | 790 857 | 628 702 | 763 360 | 801 441 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 10 877 | 21 846 | 12 370 | 24 966 | 10 307 | 45 319 | 95 391 | 88 968 | 159 192 | 83 440 | 48 645 | 39 877 | 16 985 | -17 344 | 27 419 | 70 511 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 681 | 21 978 | 12 316 | 24 797 | 10 327 | 44 700 | 88 288 | 86 448 | 159 192 | 80 179 | 39 957 | 30 933 | 9678 | -28 049 | 17 744 | 62 737 |
| Pārskata gada peļņa | 8506 | 17 099 | 9644 | 18 635 | 8386 | 36 629 | 72 747 | 68 976 | 157 072 | 68 783 | 39 007 | 30 433 | 6257 | -29 674 | 10 031 | 53 002 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 18 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 21 | 18 | 17 | 16 | 12 | 13 | 14 | 14 | 14 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 100 | 77 337 | 137 804 | 80 166 | 3799 | 2000 | 13 684 | 6500 | 30 850 | 38 351 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "SESTAIS STILS"
Pārskats
SIA "SESTAIS STILS" (reģ. nr. 40003076375) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Augļu iela 11A - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 801 441 €, par 5,0% vairāk nekā gadu iepriekš (763 360 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 53 002 € (6,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 14. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 57 246 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 360 982 € un pašu kapitāls 198 631 € (55,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.