Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INO"Aktīvs

40003080667Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1992

Finanšu rādītāji

4 899 102 €+28,4%
Apgrozījums 2025
+26,0%
Vidējais pieaugums gadā 2011–2025
02 milj.4 milj.6 milj.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
01 milj.2 milj.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 209 616 € (23% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~209 616 €
2024 ~59 871 €
20230 €
20220 €
20210 €
20200 €
2019 ~90 000 €
20180 €
20170 €
2016 ~20 000 €
2015 ~27 035 €
20140 €
20130 €
20120 €
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā316 053121 375151 696381 335314 757279 849334 140313 547306 421319 738403 988365 131621 8431 408 3481 820 795
Pamatlīdzekļi kopā33 14817 75610 31316 58334 19224 63119 88917 05124 40937 51540 80423 83717 11636 97948 324
Aktīvi kopā349 201139 131162 009397 918348 949304 480354 029330 598330 830357 253444 792388 968638 9591 445 3271 869 119
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības164 46100127484125 45278 94129 81376 28791 147104 81365 74749 395521 045229 238
Ilgtermiņa saistības03884631917 39815 7460000000000
Saistības kopā164 4613884631917 52520 58725 45278 94129 81376 28791 147104 81365 74749 395521 045229 238
Pamatkapitāls———————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———————————————
Pārskata gada peļņa-57 283-49 50919 000154 611-26 141-21 678-394025 69743 75811 56373 873-16 758266 343394 589925 215
Pašu kapitāls kopā184 614135 105154 105373 882320 706279 028275 088300 785254 543266 106339 979323 221589 564924 2821 639 881
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums193 311132 128184 769655 633394 136245 045619 759510 812523 180612 389826 282626 3201 049 1143 814 1884 899 102
Saimnieciskās darbības peļņa-57 315-48 95519 715162 634-23 281-19 582-264826 88144 68613 07275 213-15 311268 142397 489949 872
Peļņa pirms nodokļiem-57 201-49 50919 000160 398-26 141-21 678-389825 69743 75811 56373 873-16 758267 019394 589949 872
Pārskata gada peļņa-57 283-49 50919 000154 611-26 141-21 678-394025 69743 75811 56373 873-16 758266 343394 589925 215
Darbaspēka izmaksas———————————————
Nolietojums———————————————
Citi rādītāji
Darbinieki151114141289777111091816
Aprēķinātā dividende—00027 03520 0000090 000000059 871209 616

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%Sabiedrība ar ierobež…Saušs Norberts1Sauša Lorita1Saušs Edgars
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INO"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INO" (reģ. nr. 40003080667) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Bākūžu iela 13A - 2.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 4 899 102 €, par 28,4% vairāk nekā gadu iepriekš (3 814 188 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 925 215 € (18,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 16 (gadu iepriekš 18). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 306 194 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 869 119 € un pašu kapitāls 1 639 881 € (87,7% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.