"M.E. LAT-LUX" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 135 775 | 494 150 | 389 548 | 811 492 | 767 478 | 689 496 | 3 022 641 | 1 311 428 | 1 054 716 | 1 394 426 | 7 063 310 | 6 396 471 | 2 979 046 | 1 845 777 | 2 546 162 | 5 211 134 | 2 491 766 | 6 893 651 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 674 986 | 773 333 | 745 515 | 698 616 | 511 556 | 654 350 | 1 000 608 | 1 105 040 | 1 146 360 | 1 606 313 | 1 588 003 | 1 296 027 | 976 780 | 870 031 | 761 525 | 707 800 | 674 152 | 726 940 |
| Aktīvi kopā | 1 810 761 | 1 267 483 | 1 135 063 | 1 510 108 | 1 279 034 | 1 343 846 | 4 023 249 | 2 416 468 | 2 201 076 | 3 000 739 | 8 651 313 | 7 692 498 | 3 955 826 | 2 715 808 | 3 307 687 | 5 918 934 | 3 165 918 | 7 620 591 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 081 594 | 511 253 | 506 962 | 1 037 964 | 872 902 | 713 074 | 3 098 569 | 1 207 323 | 939 710 | 1 242 645 | 6 831 235 | 6 307 006 | 2 603 925 | 1 139 375 | 1 476 126 | 4 010 671 | 633 592 | 4 701 137 |
| Ilgtermiņa saistības | 365 054 | 688 809 | 504 602 | 281 811 | 137 748 | 205 830 | 285 900 | 216 898 | 23 147 | 219 241 | 155 412 | 90 481 | 24 415 | 100 000 | 60 000 | 15 000 | 100 000 | 50 000 |
| Saistības kopā | 1 446 648 | 1 200 062 | 1 011 564 | 1 319 775 | 1 010 650 | 918 904 | 3 384 469 | 1 424 221 | 962 857 | 1 461 886 | 6 986 647 | 6 397 487 | 2 628 340 | 1 239 375 | 1 536 126 | 4 025 671 | 733 592 | 4 751 137 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 244 620 | -692 | 71 078 | 69 834 | 81 051 | 136 647 | 28 986 | 342 663 | 263 569 | 420 634 | 145 813 | -59 655 | 32 475 | 148 947 | 295 128 | 121 702 | 764 063 | 437 128 |
| Pašu kapitāls kopā | 364 113 | 67 421 | 123 499 | 190 333 | 268 384 | 402 030 | 601 023 | 943 686 | 1 238 219 | 1 538 853 | 1 664 666 | 1 295 011 | 1 327 486 | 1 476 433 | 1 771 561 | 1 893 263 | 2 432 326 | 2 869 454 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9 728 851 | 3 324 139 | 2 383 994 | 2 857 492 | 3 398 825 | 5 972 593 | 8 385 272 | 17 214 184 | 12 325 187 | 19 033 844 | 17 920 406 | 12 433 315 | 12 392 243 | 9 572 605 | 4 957 371 | 5 078 621 | 18 272 723 | 15 073 889 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 320 203 | 58 947 | 102 722 | 102 585 | 116 116 | 147 126 | 52 373 | 395 643 | 306 874 | 467 306 | 151 885 | -57 055 | 34 994 | 153 725 | 295 370 | 118 554 | 733 529 | 417 786 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 288 682 | 13 494 | 75 205 | 81 475 | 103 992 | 137 733 | 38 304 | 385 644 | 301 598 | 460 354 | 145 813 | -59 416 | 32 821 | 149 032 | 295 230 | 123 848 | 764 444 | 437 250 |
| Pārskata gada peļņa | 244 620 | -692 | 71 078 | 69 834 | 81 051 | 136 647 | 28 986 | 342 663 | 263 569 | 420 634 | 145 813 | -59 655 | 32 475 | 148 947 | 295 128 | 121 702 | 764 063 | 437 128 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 29 | 29 | 29 | 29 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 31 | 33 | 31 | 28 | 28 | 26 | 26 | 25 | 25 |
| Aprēķinātā dividende | 112 541 | 407 459 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 120 000 | 20 000 | 54 000 | 25 000 | 0 | 0 | 0 | 225 000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "M.E. LAT-LUX" SIA
Pārskats
"M.E. LAT-LUX" SIA (reģ. nr. 40003081111) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Tirgoņu iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 15 073 889 €, par 17,5% mazāk nekā gadu iepriekš (18 272 723 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 437 128 € (2,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 16 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 25. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 602 956 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 7 620 591 € un pašu kapitāls 2 869 454 € (37,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.