SIA "Jurmala Invest"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2281 | 2281 | 2281 | 3922 | 5270 | 5476 | 5584 | 2929 | 2738 | 1756 | 35 774 | 36 268 | 33 252 | 30 486 | 25 277 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1541 | 48 686 | 10 686 | 6512 | 75 409 | 113 154 |
| Aktīvi kopā | 2281 | 2281 | 2281 | 3922 | 5270 | 5476 | 5584 | 2929 | 2738 | 3297 | 84 460 | 46 954 | 39 764 | 105 895 | 138 431 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 665 | 3063 | 4365 | 8416 | 7982 | 6556 | 8468 | 26 347 | 37 259 | 34 999 | 33 484 | 47 931 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 500 | 25 500 | 25 500 | 28 560 | 28 560 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 0 | 665 | 3063 | 4365 | 8416 | 7982 | 6556 | 8468 | 51 847 | 62 759 | 60 499 | 62 044 | 76 491 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | 11 | -1050 | -1096 | -3943 | -2221 | 1235 | -1353 | 35 769 | -48 418 | -4930 | 54 924 | 18 089 |
| Pašu kapitāls kopā | 2281 | 2281 | 2281 | 3257 | 2207 | 1111 | -2832 | -5053 | -3818 | -5171 | 32 613 | -15 805 | -20 735 | 43 851 | 61 940 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 3426 | 8656 | 8257 | 20 978 | 24 369 | 35 548 | 50 688 | 130 709 | 152 343 | 174 300 | 238 955 | 213 140 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 0 | 0 | 61 | -1000 | -1070 | -3943 | -2221 | 1235 | -1353 | 35 769 | -47 910 | -4930 | 56 454 | 18 097 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 0 | 0 | 61 | -1000 | -1096 | -3943 | -2221 | 1235 | -1353 | 35 769 | -48 418 | -4930 | 54 924 | 18 089 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | 11 | -1050 | -1096 | -3943 | -2221 | 1235 | -1353 | 35 769 | -48 418 | -4930 | 54 924 | 18 089 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 5 | 5 | 6 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Recruitment Management" — 100%
Kopsavilkums: SIA "Jurmala Invest"
Pārskats
SIA "Jurmala Invest" (reģ. nr. 40003087608) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Ventspils šoseja 32.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 213 140 €, par 10,8% mazāk nekā gadu iepriekš (238 955 €). 2025. gada peļņa bija 18 089 € (8,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 30 449 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 138 431 € un pašu kapitāls 61 940 € (44,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.