SIA "REN"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 12 522 | 14 578 | 16 132 | 16 945 | 17 901 | 29 804 | 34 525 | 47 368 | 31 365 | 33 912 | 35 584 | 16 986 | 22 649 | 47 597 | 50 460 | 70 417 | 57 438 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 60 978 | 54 088 | 36 956 | 27 139 | 21 878 | 31 504 | 30 174 | 16 899 | 99 819 | 137 312 | 120 087 | 111 867 | 90 966 | 125 495 | 117 789 | 172 488 | 148 149 |
| Aktīvi kopā | 73 500 | 68 666 | 53 088 | 44 084 | 39 779 | 61 308 | 64 699 | 64 267 | 131 184 | 171 224 | 155 671 | 128 853 | 113 615 | 173 092 | 168 249 | 242 905 | 205 587 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5769 | 2696 | 1076 | 882 | 2774 | 4379 | 61 018 | 27 405 | 25 034 | 58 915 | 69 639 | 53 780 | 29 169 | 55 940 | 42 245 | 44 504 | 52 095 |
| Ilgtermiņa saistības | 51 485 | 55 894 | 40 503 | 35 987 | 34 503 | 52 365 | 0 | 23 043 | 80 356 | 82 644 | 39 655 | 33 927 | 16 519 | 31 611 | 14 836 | 54 493 | 22 717 |
| Saistības kopā | 57 254 | 58 590 | 41 579 | 36 869 | 37 277 | 56 744 | 61 018 | 50 448 | 105 390 | 141 559 | 109 294 | 87 707 | 45 688 | 87 551 | 57 081 | 98 997 | 74 812 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8512 | -6136 | 1445 | -3890 | -4713 | 544 | 1034 | 10 138 | 12 413 | 3376 | 16 712 | -5231 | 26 781 | 17 614 | 25 633 | 32 740 | -13 133 |
| Pašu kapitāls kopā | 15 796 | 9660 | 11 105 | 7215 | 2502 | 2647 | 3681 | 13 819 | 25 794 | 29 665 | 46 377 | 41 146 | 67 927 | 85 541 | 111 168 | 143 908 | 130 775 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 55 099 | 57 509 | 59 684 | 85 062 | 59 456 | 117 757 | 107 088 | 102 055 | 134 811 | 177 260 | 191 080 | 86 081 | 152 818 | 254 531 | 310 195 | 388 843 | 383 169 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -9304 | -4175 | 1781 | -3673 | -4648 | 632 | 2653 | 13 151 | 17 666 | 7598 | 19 380 | -3900 | 27 590 | 18 935 | 28 349 | 38 593 | -9617 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 529 | -6136 | 1496 | -3755 | -4713 | 632 | 2511 | 12 834 | 15 668 | 3376 | 16 712 | -5231 | 26 781 | 17 614 | 25 633 | 32 740 | -13 133 |
| Pārskata gada peļņa | -8512 | -6136 | 1445 | -3890 | -4713 | 544 | 1034 | 10 138 | 12 413 | 3376 | 16 712 | -5231 | 26 781 | 17 614 | 25 633 | 32 740 | -13 133 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 4 | 7 | 4 | 6 | 4 | 5 | 6 | 6 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "REN"
Pārskats
SIA "REN" (reģ. nr. 40003105922) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Salnas iela 26 - 105.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 383 169 €, par 1,5% mazāk nekā gadu iepriekš (388 843 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 133 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 54 738 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 205 587 € un pašu kapitāls 130 775 € (63,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.