SIA "ODA LUX"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 511 | 21 068 | 21 335 | 19 234 | 18 890 | 27 144 | 30 324 | 28 449 | 10 405 | 11 358 | 9640 | 8676 | 7998 | 12 292 | 10 588 | 7942 | 5725 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 805 | 721 | 551 | 413 | 3084 | 3873 | 4826 | 5625 | 5306 | 5360 | 4141 | 2970 | 2274 | 1066 | 306 | 293 | 255 |
| Aktīvi kopā | 22 316 | 21 789 | 21 886 | 19 647 | 21 974 | 31 017 | 35 150 | 34 074 | 15 711 | 16 718 | 13 781 | 11 646 | 10 272 | 13 358 | 10 894 | 8235 | 5980 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 34 275 | 40 431 | 46 183 | 47 760 | 52 799 | 81 158 | 92 661 | 99 911 | 107 476 | 113 497 | 110 580 | 110 561 | 111 768 | 120 843 | 125 658 | 131 001 | 131 421 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 34 275 | 40 431 | 46 183 | 47 760 | 52 799 | 81 158 | 92 661 | 99 911 | 107 476 | 113 497 | 110 580 | 110 561 | 111 768 | 120 843 | 125 658 | 131 001 | 131 421 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5204 | -6683 | -5655 | -3816 | -2712 | -6280 | -7370 | -8326 | -25 928 | -5014 | -20 | -2116 | -2581 | -5989 | -7279 | -8002 | -2675 |
| Pašu kapitāls kopā | -11 959 | -18 642 | -24 297 | -28 113 | -30 825 | -50 141 | -57 511 | -65 837 | -91 765 | -96 779 | -96 799 | -98 915 | -101 496 | -107 485 | -114 764 | -122 766 | -125 441 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 10 774 | 8799 | 10 259 | 11 420 | 12 357 | 16 846 | 22 537 | 19 197 | 19 154 | 25 293 | 29 191 | 24 095 | 24 341 | 17 318 | 19 915 | 23 794 | 29 273 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5158 | -6676 | -5256 | -3618 | -2468 | -5845 | -7158 | -8114 | -25 646 | -4642 | 413 | -1901 | -2042 | -5231 | -6313 | -7560 | -2448 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5204 | -6683 | -5655 | -3816 | -2707 | -6268 | -7350 | -8326 | -25 928 | -5014 | -20 | -2116 | -2581 | -5989 | -7279 | -8002 | -2675 |
| Pārskata gada peļņa | -5204 | -6683 | -5655 | -3816 | -2712 | -6280 | -7370 | -8326 | -25 928 | -5014 | -20 | -2116 | -2581 | -5989 | -7279 | -8002 | -2675 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "ODA LUX"
Pārskats
SIA "ODA LUX" (reģ. nr. 40003105937) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Laimdotas iela 61 - 28.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 29 273 €, par 23,0% vairāk nekā gadu iepriekš (23 794 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2675 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (17). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 14 637 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-125 441 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.