Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Oriflame Latvija"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2021Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 341 400 € (83% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2021
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 344 842 | 309 402 | 213 810 | 158 446 | 157 610 | 164 049 | 235 608 | 596 252 | 807 135 | 742 729 | 472 648 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 199 578 | 205 960 | 166 961 | 170 740 | 128 593 | 78 895 | 63 423 | 10 196 | 24 463 | 16 190 | 310 080 |
| Aktīvi kopā | 544 420 | 515 362 | 380 771 | 329 186 | 286 203 | 242 944 | 299 031 | 606 448 | 831 598 | 758 919 | 782 728 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2 161 811 | 2 650 767 | 2 813 090 | 3 654 994 | 3 272 707 | 1 413 573 | 1 438 920 | 350 639 | 362 681 | 349 606 | 592 918 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 752 710 | 1 663 820 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2 161 811 | 2 650 767 | 2 813 090 | 3 654 994 | 3 272 707 | 3 166 283 | 3 102 740 | 350 639 | 362 681 | 349 606 | 592 918 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -454 928 | -371 089 | -287 530 | 82 234 | 343 401 | 177 666 | 127 100 | 359 542 | 213 108 | 384 209 | 121 897 |
| Pašu kapitāls kopā | -1 825 660 | -2 196 749 | -2 484 279 | -3 452 566 | -3 109 165 | -2 931 499 | -2 804 399 | 255 809 | 468 917 | 409 313 | 189 810 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 3 458 212 | 3 038 887 | 2 561 415 | 3 011 288 | 2 786 795 | 2 647 754 | 2 421 042 | 2 412 534 | 2 298 077 | 2 142 205 | 2 290 943 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -442 108 | -377 893 | -285 489 | 82 234 | 343 401 | 177 666 | 135 142 | 365 728 | 217 886 | 387 354 | 168 589 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -454 928 | -371 089 | -287 530 | 82 234 | 343 401 | 177 666 | 135 142 | 365 728 | 217 886 | 387 354 | 168 589 |
| Pārskata gada peļņa | -454 928 | -371 089 | -287 530 | 82 234 | 343 401 | 177 666 | 127 100 | 359 542 | 213 108 | 384 209 | 121 897 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 50 | 48 | 43 | 29 | 23 | 21 | 20 | 20 | 25 | 23 | 19 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 443 813 | 341 400 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Oriflame Latvija"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Oriflame Latvija" (reģ. nr. 40003106383) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Citadeles iela 12.
Finanšu rezultāti
2021. gadā apgrozījums bija 2 290 943 €, par 6,9% vairāk nekā gadu iepriekš (2 142 205 €). No 2011. līdz 2021. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,0% gadā. 2021. gada peļņa bija 121 897 € (5,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 11 publicētajiem gadiem. 2021. gadā darbinieku skaits bija 19 (gadu iepriekš 23). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 120 576 €. 2021. gada beigās bilances kopsumma bija 782 728 € un pašu kapitāls 189 810 € (24,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Oriflame Holdings B.V..
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2021. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.