Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LaCon"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 230 583 | 1 354 650 | 3 298 042 | 3 462 275 | 3 001 320 | 2 810 552 | 2 628 886 | 351 579 | 154 080 | 221 276 | 540 757 | 493 294 | 666 567 | 453 227 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 115 227 | 1 641 505 | 2 011 629 | 1 902 544 | 1 792 207 | 1 671 070 | 1 190 117 | 1 093 850 | 2 795 984 | 2 555 613 | 2 623 766 | 2 327 350 | 2 194 233 | 2 011 058 |
| Aktīvi kopā | 3 345 810 | 2 996 155 | 5 309 671 | 5 364 819 | 4 793 527 | 4 481 622 | 3 819 003 | 1 445 429 | 2 950 064 | 2 776 889 | 3 164 523 | 2 820 644 | 2 860 800 | 2 464 285 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 272 906 | 327 770 | 804 760 | 302 248 | 34 963 | 26 764 | 9775 | 25 546 | 165 230 | 34 982 | 263 193 | 192 635 | 201 488 | 204 284 |
| Ilgtermiņa saistības | 304 285 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 577 191 | 327 770 | 804 760 | 302 248 | 34 963 | 26 764 | 9775 | 25 546 | 165 230 | 34 982 | 263 193 | 192 635 | 201 488 | 204 284 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -202 901 | -123 167 | 703 662 | 1 168 302 | -292 212 | -303 706 | -286 261 | -345 518 | -405 723 | -399 100 | 392 593 | -48 171 | 4931 | -286 611 |
| Pašu kapitāls kopā | 2 735 481 | 2 657 770 | 4 485 330 | 5 050 776 | 4 758 564 | 4 454 858 | 3 809 228 | 1 419 883 | 2 784 834 | 2 741 907 | 2 901 330 | 2 628 009 | 2 659 312 | 2 260 001 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 344 846 | 1 026 742 | 3 765 772 | 3 688 670 | 110 158 | 10 238 | 24 118 | 3623 | 68 286 | 178 068 | 2 092 816 | 1 243 496 | 956 435 | 583 260 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -180 585 | -116 021 | 718 230 | 1 188 413 | -346 210 | -364 298 | -346 853 | -371 747 | -405 723 | -399 100 | 392 593 | -48 171 | 4931 | -286 611 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -184 249 | -120 656 | 718 233 | 1 188 413 | -292 212 | -303 706 | -286 261 | -345 518 | -405 723 | -399 100 | 392 593 | -48 171 | 4931 | -286 611 |
| Pārskata gada peļņa | -202 901 | -123 167 | 703 662 | 1 168 302 | -292 212 | -303 706 | -286 261 | -345 518 | -405 723 | -399 100 | 392 593 | -48 171 | 4931 | -286 611 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 78 | 42 | 45 | 45 | 25 | 27 | 27 | 27 | 18 | 20 | 37 | 46 | 35 | 29 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LaCon"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LaCon" (reģ. nr. 40003106716) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pērnavas iela 1 - 42.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 583 260 €, par 39,0% mazāk nekā gadu iepriekš (956 435 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 10,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 286 611 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 29 (gadu iepriekš 35). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 20 112 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 464 285 € un pašu kapitāls 2 260 001 € (91,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir FORONE LIMITED.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.