Sabiedrība ar ierobežotu atbildību tirdzniecības-ražošanas firma "SATIS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 230 000 € (46% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 387 939 | 465 063 | 474 217 | 530 884 | 658 969 | 814 918 | 717 508 | 1 199 159 | 1 013 319 | 1 014 644 | 1 044 268 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 013 092 | 894 843 | 815 290 | 802 387 | 652 414 | 504 831 | 708 348 | 695 076 | 754 171 | 655 719 | 580 101 |
| Aktīvi kopā | 1 401 031 | 1 359 906 | 1 289 507 | 1 333 271 | 1 311 383 | 1 319 749 | 1 425 856 | 1 894 235 | 1 767 490 | 1 670 363 | 1 624 369 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 64 888 | 112 325 | 70 023 | 589 677 | 605 507 | 657 719 | 599 946 | 386 515 | 466 994 | 522 634 | 417 710 |
| Ilgtermiņa saistības | 892 347 | 756 919 | 740 349 | 727 603 | 766 987 | 742 751 | 736 111 | 761 949 | 682 054 | 647 054 | 627 333 |
| Saistības kopā | 957 235 | 869 244 | 810 372 | 1 317 280 | 1 372 494 | 1 400 470 | 1 336 057 | 1 148 464 | 1 149 048 | 1 169 688 | 1 045 043 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 147 653 | 23 712 | 2927 | -22 818 | -77 102 | -19 610 | 286 246 | 656 275 | 152 671 | 182 233 | 308 651 |
| Pašu kapitāls kopā | 418 799 | 476 977 | 479 135 | 15 991 | -61 111 | -80 721 | 89 799 | 745 771 | 618 442 | 500 675 | 579 326 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 456 573 | 965 149 | 908 630 | 1 207 770 | 1 692 505 | 1 148 109 | 2 181 793 | 2 993 356 | 3 031 599 | 2 863 714 | 3 754 009 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 184 780 | 34 849 | 11 131 | -21 518 | -75 994 | -19 179 | 286 838 | 656 597 | 223 111 | 258 033 | 371 424 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 183 530 | 33 272 | 11 131 | -22 365 | -77 051 | -19 610 | 286 344 | 656 473 | 222 921 | 258 033 | 371 011 |
| Pārskata gada peļņa | 147 653 | 23 712 | 2927 | -22 818 | -77 102 | -19 610 | 286 246 | 656 275 | 152 671 | 182 233 | 308 651 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 25 | 18 | 18 | 29 | 38 | 29 | 30 | 37 | 39 | 32 | 34 |
| Aprēķinātā dividende | 97 500 | 0 | 769 | 440 326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 280 000 | 300 000 | 230 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību tirdzniecības-ražošanas firma "SATIS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību tirdzniecības-ražošanas firma "SATIS" (reģ. nr. 40003108492) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Vangaži, Gaujas iela 24/21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 754 009 €, par 31,1% vairāk nekā gadu iepriekš (2 863 714 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gada peļņa bija 308 651 € (8,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 34 (gadu iepriekš 32). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 110 412 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 624 369 € un pašu kapitāls 579 326 € (35,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (25%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.