Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G.MIEŽIS ĀRSTS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 30 000 € (1% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 105 831 | 1 264 721 | 1 437 013 | 1 341 613 | 1 382 774 | 2 112 634 | 2 085 002 | 2 175 132 | 2 299 350 | 1 993 379 | 2 222 720 | 2 083 284 | 2 330 829 | 2 122 394 | 2 332 489 | 2 469 378 | 2 611 403 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 46 844 | 24 167 | 24 330 | 11 009 | 4993 | 19 063 | 25 963 | 20 509 | 14 509 | 9386 | 9039 | 8496 | 8394 | 16 164 | 18 755 | 17 197 | 12 323 |
| Aktīvi kopā | 1 152 675 | 1 288 888 | 1 461 343 | 1 352 622 | 1 387 767 | 2 131 697 | 2 110 965 | 2 195 641 | 2 313 859 | 2 002 765 | 2 231 759 | 2 091 780 | 2 339 223 | 2 138 558 | 2 351 244 | 2 486 575 | 2 623 726 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 162 616 | 178 803 | 309 209 | 179 691 | 167 082 | 276 250 | 172 177 | 166 591 | 160 979 | 150 417 | 235 778 | 144 470 | 214 979 | 311 736 | 278 590 | 296 628 | 251 551 |
| Ilgtermiņa saistības | 3418 | 1148 | 287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 166 034 | 179 951 | 309 496 | 179 691 | 167 082 | 276 250 | 172 177 | 166 591 | 160 979 | 150 417 | 235 778 | 144 470 | 214 979 | 311 736 | 278 590 | 296 628 | 251 551 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 129 930 | 122 296 | 42 910 | 21 084 | 64 003 | 144 569 | 109 341 | 103 262 | 123 830 | -492 | 143 633 | 86 328 | 176 934 | 337 353 | 245 832 | 217 293 | 212 228 |
| Pašu kapitāls kopā | 986 641 | 1 108 937 | 1 151 847 | 1 172 931 | 1 220 685 | 1 855 447 | 1 938 788 | 2 029 050 | 2 152 880 | 1 852 348 | 1 995 981 | 1 947 310 | 2 124 244 | 1 826 822 | 2 072 654 | 2 189 947 | 2 372 175 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 184 846 | 1 886 472 | 1 996 744 | 1 827 793 | 1 949 335 | 3 003 896 | 3 348 724 | 3 384 565 | 3 291 663 | 2 990 260 | 3 173 483 | 2 889 715 | 3 012 590 | 3 935 224 | 3 910 768 | 4 091 187 | 4 457 403 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 156 987 | 147 998 | 69 341 | 28 329 | 73 012 | 167 759 | 127 195 | 121 770 | 146 750 | 6842 | 148 692 | 92 477 | 173 709 | 339 717 | 247 724 | 216 932 | 205 873 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 163 456 | 149 956 | 70 681 | 30 083 | 76 109 | 169 031 | 128 392 | 122 296 | 147 013 | 6943 | 148 692 | 92 477 | 183 084 | 341 290 | 249 645 | 230 059 | 217 453 |
| Pārskata gada peļņa | 129 930 | 122 296 | 42 910 | 21 084 | 64 003 | 144 569 | 109 341 | 103 262 | 123 830 | -492 | 143 633 | 86 328 | 176 934 | 337 353 | 245 832 | 217 293 | 212 228 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 22 | 21 | 20 | 19 | 17 | 17 | 17 | 16 | 16 | 16 | 14 | 14 | 13 | 12 | 12 | 13 | 13 |
| Aprēķinātā dividende | 20 000 | 12 500 | 10 156 | 16 249 | 14 215 | 10 156 | 22 351 | 13 000 | 0 | 300 040 | 0 | 134 999 | 0 | 634 775 | 0 | 100 000 | 30 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G.MIEŽIS ĀRSTS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G.MIEŽIS ĀRSTS" (reģ. nr. 40003133216) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mūkusalas iela 51.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4 457 403 €, par 9,0% vairāk nekā gadu iepriekš (4 091 187 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 212 228 € (4,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 16 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 13. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 342 877 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 623 726 € un pašu kapitāls 2 372 175 € (90,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (98,5%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.