SIA "Mangaļi SPV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 39 132 | 38 548 | 52 131 | 56 904 | 60 024 | 64 327 | 917 702 | 1997 | 1213 | 124 | 2670 | 23 598 | 75 955 | 45 526 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 115 827 | 113 447 | 158 044 | 154 667 | 151 470 | 148 093 | 0 | 1 531 078 | 1 531 078 | 1 531 078 | 1 531 078 | 1 484 164 | 209 143 | 0 |
| Aktīvi kopā | 154 959 | 151 995 | 210 175 | 211 571 | 211 494 | 212 420 | 917 702 | 1 533 075 | 1 532 291 | 1 531 202 | 1 533 748 | 1 507 762 | 285 098 | 45 526 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 932 | 1048 | 1592 | 2746 | 2089 | 1837 | 827 | 640 822 | 669 017 | 697 256 | 528 624 | 45 850 | 66 786 | 86 150 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 201 101 | 712 000 | 712 000 | 650 000 |
| Saistības kopā | 932 | 1048 | 1592 | 2746 | 2089 | 1837 | 827 | 640 822 | 669 017 | 697 256 | 729 725 | 757 850 | 778 786 | 736 150 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 688 | -3081 | -6196 | 242 | 580 | 1178 | 706 292 | -24 622 | -28 979 | -29 328 | -29 923 | -54 111 | -1 243 600 | -196 936 |
| Pašu kapitāls kopā | 154 027 | 150 947 | 208 583 | 208 825 | 209 405 | 210 583 | 916 875 | 892 253 | 863 274 | 833 946 | 804 023 | 749 912 | -493 688 | -690 624 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8880 | 8880 | 12 635 | 21 012 | 25 200 | 25 200 | 3525 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3951 | 3158 | 4487 | 10 925 | 580 | 116 | 684 256 | -9571 | -10 084 | -10 058 | -9180 | -32 634 | -1 222 010 | -171 282 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3951 | 3158 | 4487 | 10 925 | 580 | 1312 | 706 292 | -24 622 | -28 929 | -29 278 | -29 873 | -54 061 | -1 243 550 | -191 805 |
| Pārskata gada peļņa | 688 | -3081 | -6196 | 242 | 580 | 1178 | 706 292 | -24 622 | -28 979 | -29 328 | -29 923 | -54 111 | -1 243 600 | -196 936 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Mangaļi SPV"
Pārskats
SIA "Mangaļi SPV" (reģ. nr. 40003150057) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 118.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 196 936 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "BALTIJAS LOĢISTIKAS PARKS (BLP)".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-690 624 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.