Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MALAS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 45 676 | 49 217 | 88 747 | 84 050 | 82 158 | 10 924 | 20 744 | 23 906 | 29 561 | 20 907 | 17 072 | 39 022 | 39 708 | 38 003 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 686 | 451 | 368 | 104 | 42 | 195 | 422 | 527 | 840 | 1065 | 703 | 342 | 293 | 298 |
| Aktīvi kopā | 46 362 | 49 668 | 89 115 | 84 154 | 82 200 | 11 119 | 21 166 | 24 433 | 30 401 | 21 972 | 17 775 | 39 364 | 40 001 | 38 301 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 61 193 | 70 147 | 117 933 | 119 583 | 128 273 | 103 536 | 120 912 | 127 277 | 133 269 | 119 914 | 126 086 | 144 447 | 153 199 | 156 865 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 61 193 | 70 147 | 117 933 | 119 583 | 128 273 | 103 536 | 120 912 | 127 277 | 133 269 | 119 914 | 126 086 | 144 447 | 153 199 | 156 865 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 201 | -5648 | 321 | -6611 | -10 639 | -46 344 | -7329 | -3098 | -24 | 4926 | -10 369 | 3228 | -8115 | -5365 |
| Pašu kapitāls kopā | -15 211 | -20 859 | -29 359 | -35 970 | -46 073 | -92 417 | -99 746 | -102 844 | -102 868 | -97 942 | -108 311 | -105 083 | -113 198 | -118 564 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 29 340 | 7215 | 23 435 | 12 686 | 9558 | 5095 | 18 045 | 12 678 | 14 464 | 23 062 | 13 065 | 27 108 | 19 615 | 22 031 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 201 | -5648 | 321 | -6611 | -10 639 | -46 344 | -7323 | -3097 | -21 | 4265 | -10 369 | 3228 | -8115 | -5365 |
| EBITDA | — | — | — | — | -10 639 | -46 344 | -7323 | -3097 | -21 | 4265 | -10 369 | 3228 | -8115 | -5365 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 201 | -5648 | 321 | -6611 | -10 639 | -46 344 | -7328 | -3098 | -23 | 4926 | -10 369 | 3228 | -8115 | -5365 |
| Pārskata gada peļņa | -11 201 | -5648 | 321 | -6611 | -10 639 | -46 344 | -7329 | -3098 | -24 | 4926 | -10 369 | 3228 | -8115 | -5365 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | 15 750 | 9913 | 10 998 | 11 105 | 6953 | 13 561 | 16 531 | 17 006 | 21 899 | 22 149 |
| Nolietojums | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MALAS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MALAS" (reģ. nr. 40003163526) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ūdeļu iela 29 - 60.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 22 031 €, par 12,3% vairāk nekā gadu iepriekš (19 615 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5365 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 5508 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (60,6%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-118 564 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.