Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anga-Plus"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 167 117 | 120 123 | 132 651 | 143 094 | 250 299 | 231 785 | 254 417 | 232 332 | 238 682 | 309 785 | 386 915 | 216 119 | 252 447 | 176 587 | 73 805 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4022 | 1171 | 722 | 511 | 16 369 | 12 534 | 8774 | 5014 | 1854 | 465 | 727 | 19 955 | 15 148 | 10 478 | 5821 |
| Aktīvi kopā | 171 139 | 121 294 | 133 373 | 143 605 | 266 668 | 244 319 | 263 191 | 237 346 | 240 536 | 310 250 | 387 642 | 236 074 | 267 595 | 187 065 | 79 626 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 57 619 | 28 847 | 2909 | 30 639 | 102 678 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 160 000 | 0 | 3467 | 92 804 | 1562 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75 673 | 76 053 | 5842 | 8108 | 745 | 43 407 | 2674 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 57 619 | 28 847 | 2909 | 30 639 | 102 678 | 75 673 | 76 053 | 5842 | 8108 | 745 | 203 407 | 2674 | 3467 | 92 804 | 1562 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 106 909 | 77 927 | 38 017 | 27 334 | 133 023 | 4657 | 18 491 | 44 366 | 185 097 | 77 076 | 34 731 | 49 165 | 30 728 | 10 133 | -16 197 |
| Pašu kapitāls kopā | 113 520 | 92 447 | 130 464 | 112 966 | 163 990 | 168 646 | 187 138 | 231 504 | 232 428 | 309 505 | 184 235 | 233 400 | 264 128 | 94 261 | 78 064 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 222 237 | 160 503 | 75 185 | 62 158 | 288 623 | 30 953 | 48 493 | 81 419 | 511 030 | 210 850 | 142 763 | 97 191 | 70 450 | 144 776 | 23 791 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 125 896 | 91 911 | 44 616 | 32 083 | 156 083 | 5184 | 21 920 | 44 421 | 185 095 | 77 086 | 74 731 | 49 165 | 29 072 | 50 344 | -17 304 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 126 018 | 91 941 | 44 661 | 32 132 | 156 112 | 5208 | 21 925 | 44 424 | 185 097 | 77 086 | 74 731 | 49 165 | 30 728 | 55 133 | -16 197 |
| Pārskata gada peļņa | 106 909 | 77 927 | 38 017 | 27 334 | 133 023 | 4657 | 18 491 | 44 366 | 185 097 | 77 076 | 34 731 | 49 165 | 30 728 | 10 133 | -16 197 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 99 000 | 0 | 44 832 | 81 999 | 0 | 0 | 0 | 184 173 | 0 | 160 001 | 0 | 0 | 180 000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anga-Plus"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anga-Plus" (reģ. nr. 40003186069) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Viršu iela 3 - 37.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 23 791 €, par 83,6% mazāk nekā gadu iepriekš (144 776 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 14,8% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 16 197 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 896 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 79 626 € un pašu kapitāls 78 064 € (98,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.