Garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "SATURNS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3069 | 3454 | 3480 | 2243 | 6484 | 5669 | 5440 | 7669 | 10 203 | 11 741 | 11 930 | 9151 | 8313 | 6680 | 4749 | 6853 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 31 705 | 29 721 | 27 762 | 26 699 | 35 390 | 32 824 | 30 258 | 28 106 | 26 683 | 26 510 | 26 143 | 25 310 | 25 173 | 25 035 | 24 897 | 24 760 |
| Aktīvi kopā | 34 774 | 33 175 | 31 242 | 28 942 | 41 874 | 38 493 | 35 698 | 35 775 | 36 886 | 38 251 | 38 073 | 34 461 | 33 486 | 31 715 | 29 646 | 31 613 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1609 | 1878 | 2189 | 2227 | 3290 | 3932 | 2743 | 3626 | 4794 | 4145 | 4023 | 4330 | 4514 | 5164 | 6146 | 5658 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1609 | 1878 | 2189 | 2227 | 3290 | 3932 | 2743 | 3626 | 4794 | 4145 | 4023 | 4330 | 4514 | 5164 | 6146 | 5658 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1192 | -1868 | -2244 | -3265 | 572 | -4023 | -1606 | -806 | -57 | 2014 | -56 | -3919 | -1159 | -2421 | -3051 | 2455 |
| Pašu kapitāls kopā | 33 165 | 31 297 | 29 053 | 26 715 | 38 584 | 34 561 | 32 955 | 32 149 | 32 092 | 34 106 | 34 050 | 30 131 | 28 972 | 26 551 | 23 500 | 25 955 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 28 063 | 23 812 | 26 895 | 27 631 | 47 153 | 46 125 | 47 292 | 52 820 | 54 096 | 54 485 | 52 378 | 56 718 | 58 531 | 63 174 | 69 078 | 75 973 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1192 | -1861 | -1993 | -3265 | 572 | -4023 | -1606 | -806 | -57 | 2014 | -56 | -3919 | -1159 | -2421 | -3051 | 2455 |
| EBITDA | — | — | — | — | 3243 | -1457 | -1606 | -806 | -57 | 2014 | -56 | -3919 | -1159 | -2421 | -3051 | 2455 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1192 | -1868 | -2244 | -3265 | 572 | -4023 | -1606 | -806 | -57 | 2014 | -56 | -3919 | -1159 | -2421 | -3051 | 2455 |
| Pārskata gada peļņa | -1192 | -1868 | -2244 | -3265 | 572 | -4023 | -1606 | -806 | -57 | 2014 | -56 | -3919 | -1159 | -2421 | -3051 | 2455 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | 37 003 | 40 866 | 41 075 | 40 881 | 44 159 | 45 744 | 45 135 | 49 102 | 50 071 | 59 276 | 66 208 | 67 290 |
| Nolietojums | — | — | — | — | 2671 | 2566 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "SATURNS"
Pārskats
Garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "SATURNS" (reģ. nr. 40003189258) ir kooperatīvā sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lokomotīves iela 106.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 75 973 €, par 10,0% vairāk nekā gadu iepriekš (69 078 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 2455 € (3,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9497 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 31 613 € un pašu kapitāls 25 955 € (82,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 5.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.