Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FARMA-SANTA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 25 000 € (45% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 117 561 | 83 386 | 142 458 | 111 379 | 135 497 | 190 728 | 202 063 | 203 530 | 202 139 | 248 037 | 267 657 | 384 477 | 343 425 | 392 667 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6981 | 4719 | 5504 | 11 668 | 52 391 | 43 832 | 36 627 | 28 640 | 23 930 | 15 506 | 8353 | 3185 | 5263 | 3130 |
| Aktīvi kopā | 124 542 | 88 105 | 147 962 | 123 047 | 187 888 | 234 560 | 238 690 | 232 170 | 226 069 | 263 543 | 276 010 | 387 662 | 348 688 | 395 797 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 69 688 | 34 776 | 94 932 | 60 691 | 107 067 | 183 409 | 161 208 | 165 275 | 142 492 | 156 475 | 193 103 | 316 999 | 293 103 | 336 420 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 69 688 | 34 776 | 94 932 | 60 691 | 107 067 | 183 409 | 161 208 | 165 275 | 142 492 | 156 475 | 193 103 | 316 999 | 293 103 | 336 420 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 52 854 | 51 329 | 50 184 | 59 510 | 77 975 | 48 305 | 74 636 | 39 415 | 80 733 | 104 224 | 80 063 | 67 819 | 9922 | 28 792 |
| Pašu kapitāls kopā | 54 854 | 53 329 | 53 030 | 62 356 | 80 821 | 51 151 | 77 482 | 66 895 | 83 577 | 107 068 | 82 907 | 70 663 | 55 585 | 59 377 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 700 224 | 720 741 | 1 071 833 | 1 125 628 | 1 171 700 | 1 216 437 | 1 298 794 | 1 330 106 | 1 522 181 | 1 625 239 | 1 744 130 | 1 961 592 | 1 996 363 | 2 040 767 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 62 586 | 60 992 | 59 358 | 69 738 | 89 821 | 56 496 | 74 636 | 39 415 | 80 733 | 104 224 | 80 063 | 67 821 | 11 922 | 28 832 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 62 586 | 60 991 | 59 123 | 69 738 | 89 821 | 56 496 | 74 636 | 39 415 | 80 733 | 104 224 | 80 063 | 67 819 | 9922 | 28 792 |
| Pārskata gada peļņa | 52 854 | 51 329 | 50 184 | 59 510 | 77 975 | 48 305 | 74 636 | 39 415 | 80 733 | 104 224 | 80 063 | 67 819 | 9922 | 28 792 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 11 | 11 | 10 | 10 | 9 | 9 | 10 | 10 | 10 | 10 | 12 | 12 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | — | 52 854 | 50 483 | 50 184 | 59 510 | 77 975 | 48 305 | 50 002 | 64 051 | 80 733 | 104 224 | 80 063 | 25 000 | 25 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FARMA-SANTA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FARMA-SANTA" (reģ. nr. 40003193535) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Mellužu prospekts 42.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 040 767 €, par 2,2% vairāk nekā gadu iepriekš (1 996 363 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 28 792 € (1,4% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (14). 2025. gadā darbinieku skaits bija 11 (gadu iepriekš 12). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 185 524 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 395 797 € un pašu kapitāls 59 377 € (15,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.