Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Multibau-projekts"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2020Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2020
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 30 735 | 28 508 | 31 502 | 25 814 | 26 060 | 23 476 | 41 274 | 33 979 | 36 834 | 11 092 | 6322 | 1002 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 45 595 | 33 556 | 20 803 | 10 497 | 798 | 0 | 0 | 724 | 682 | 301 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 76 330 | 62 064 | 52 305 | 36 311 | 26 858 | 23 476 | 41 274 | 34 703 | 37 516 | 11 393 | 6322 | 1002 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 39 541 | 33 116 | 44 439 | 47 160 | 49 025 | 45 901 | 59 827 | 65 687 | 64 382 | 34 340 | 32 141 | 26 770 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 33 877 | 35 195 | 28 385 | 18 839 | 10 766 | 2927 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 73 418 | 68 311 | 72 824 | 65 999 | 59 791 | 48 828 | 59 827 | 65 687 | 64 382 | 34 340 | 32 141 | 26 770 | 0 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 323 | -9159 | -14 272 | -9169 | -3245 | 7581 | 17 517 | -12 431 | 4124 | 3919 | -2872 | 51 | 25 768 |
| Pašu kapitāls kopā | 2912 | -6247 | -20 519 | -29 688 | -32 933 | -25 352 | -18 553 | -30 984 | -26 866 | -22 947 | -25 819 | -25 768 | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 97 284 | 14 397 | 10 952 | 19 528 | 21 437 | 16 426 | 29 599 | 4785 | 18 960 | 20 630 | 9650 | 6000 | 500 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -6256 | -7038 | -13 206 | -8012 | -2491 | 7944 | 17 687 | -12 431 | 4124 | 4075 | -2872 | 51 | 25 768 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9986 | -9159 | -14 272 | -9169 | -3245 | 7581 | 17 517 | -12 431 | 4124 | 4075 | -2872 | 51 | 25 768 |
| Pārskata gada peļņa | -11 323 | -9159 | -14 272 | -9169 | -3245 | 7581 | 17 517 | -12 431 | 4124 | 3919 | -2872 | 51 | 25 768 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- Akciju sabiedrība "Komunālprojekts"
- Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "BAUŅI"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GLASTEKS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PĀVELA NAMS"
- SIA "EiroVest"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEP ENERGY"
- SIA "Inženiertīklu projektēšana ITP"
- New AP Tehnology SIA
- Pilnsabiedrība "Piegādātāju apvienība "KP-BEK""
- RIGASTREET SIA
- SIA Vegstop.lv Catering
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PAP"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Multibau-projekts"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Multibau-projekts" (reģ. nr. 40003195752) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Hanzas iela 16.
Finanšu rezultāti
2020. gadā apgrozījums bija 500 €, par 91,7% mazāk nekā gadu iepriekš (6000 €). No 2008. līdz 2020. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 35,5% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2020). 2020. gada peļņa bija 25 768 € (5154% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 13 publicētajiem gadiem. 2020. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 500 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2020. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.