SIA "Būvremonts"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 121 078 | 41 252 | 75 004 | 76 406 | 108 136 | 31 550 | 12 060 | 17 998 | 2883 | 17 698 | 18 997 | 14 439 | 7618 | 56 821 | 253 793 | 456 612 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 26 796 | 28 087 | 26 243 | 32 954 | 84 827 | 58 796 | 30 433 | 26 202 | 25 320 | 0 | 0 | 0 | 35 168 | 28 034 | 503 481 | 608 530 |
| Aktīvi kopā | 147 874 | 69 339 | 101 247 | 109 360 | 192 963 | 90 346 | 42 493 | 44 200 | 28 203 | 17 698 | 18 997 | 14 439 | 42 786 | 84 855 | 757 274 | 1 065 142 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 127 536 | 0 | 41 105 | 14 917 | 12 016 | 8121 | 10 411 | 7648 | 3360 | 13 680 | 3375 | 0 | 20 956 | 5245 | 11 578 | 362 475 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 10 821 | 0 | 0 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 269 840 | 0 |
| Saistības kopā | 127 536 | 10 821 | 41 105 | 14 917 | 12 087 | 8121 | 10 411 | 7648 | 3360 | 13 680 | 3375 | 0 | 20 956 | 5245 | 281 418 | 362 475 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2428 | 38 209 | 43 209 | 56 301 | 156 313 | -32 655 | 22 456 | 26 470 | 4792 | -13 747 | 11 604 | 10 889 | 7391 | 57 780 | 146 246 | 76 811 |
| Pašu kapitāls kopā | 18 486 | 56 695 | 58 324 | 92 625 | 178 730 | 80 075 | 29 931 | 34 401 | 22 692 | 1867 | 13 471 | 14 439 | 21 830 | 79 610 | 475 856 | 702 667 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 240 193 | 519 796 | 488 587 | 979 141 | 1 022 329 | 355 372 | 187 690 | 155 988 | 30 500 | 15 000 | 15 000 | 0 | 12 724 | 108 386 | 235 649 | 252 295 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2625 | 44 072 | 50 116 | 65 360 | 181 054 | -32 655 | 29 575 | 30 793 | 8217 | -13 747 | 11 604 | 13 294 | 7391 | 57 780 | 146 246 | 99 903 |
| EBITDA | — | — | 52 894 | 70 007 | 195 127 | -6624 | 57 938 | 35 974 | 9099 | 11 573 | 11 604 | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2646 | 44 119 | 50 138 | 65 360 | 181 054 | -32 655 | 29 575 | 30 793 | 8217 | -13 747 | 11 604 | 13 294 | 7391 | 57 780 | 146 246 | 101 811 |
| Pārskata gada peļņa | 2428 | 38 209 | 43 209 | 56 301 | 156 313 | -32 655 | 22 456 | 26 470 | 4792 | -13 747 | 11 604 | 10 889 | 7391 | 57 780 | 146 246 | 76 811 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | 146 734 | 197 079 | 300 492 | 201 266 | 79 389 | 52 723 | 4895 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | 2778 | 4647 | 14 073 | 26 031 | 28 363 | 5181 | 882 | 25 320 | 0 | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 6 | 7 | 9 | 8 | 8 | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 41 580 | 22 000 | 70 208 | 66 000 | 72 600 | 22 000 | 16 501 | 7078 | 0 | 9921 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Būvremonts"
Pārskats
SIA "Būvremonts" (reģ. nr. 40003198392) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Klijānu iela 6 - 17.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 252 295 €, par 7,1% vairāk nekā gadu iepriekš (235 649 €). 2025. gada peļņa bija 76 811 € (30,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 84 098 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 065 142 € un pašu kapitāls 702 667 € (66,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 11. Lielākā līdzdalība (9,9%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.