Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V4 MOTORS"Aktīvs

40003210680Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1994

Finanšu rādītāji

600 000 €-17,9%
Apgrozījums 2025
-0,5%
Vidējās izmaiņas gadā 2008–2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.800 tūkst.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0200 tūkst.400 tūkst.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendes netika izmaksātas.

Vēsture
20250 €
20240 €
2023 ~16 373 €
2022 ~18 365 €
2021 ~5545 €
2020 ~15 577 €
2019 ~12 742 €
20180 €
2017 ~29 519 €
2016 ~35 606 €
201540 245 €
201419 942 €
201315 758 €
20129941 €
20118320 €
201016 664 €
2009150 019 €
200812 000 €
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā120 886118 890103 67694 37194 49276 874151 653152 889143 819128 212138 451143 633123 106113 493117 766116 490121 02087 414
Pamatlīdzekļi kopā144 103136 899138 359142 091120 165118 154153 795140 528130 297122 964115 599116 550109 365111 866104 43197 78895 44594 939
Aktīvi kopā264 989255 789242 035236 462214 657195 028305 448293 417274 116251 176254 050260 183232 471225 359222 197214 278216 465182 353
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības33 94938 36632 43832 27531 13616 39642 76039 43526 95934 70836 31535 71034 80536 66840 09042 36938 22633 018
Ilgtermiņa saistības15 615135 391135 908130 445103 951100 817131 664127 592126 859125 259114 259114 268100 00075 00075 00075 00075 00060 428
Saistības kopā49 564173 757168 346162 720135 087117 213174 424167 027153 818159 967150 574149 978134 805111 668115 090117 369113 22693 446
Pamatkapitāls——————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————————
Pārskata gada peļņa21 18716 6638320938015 75814 01440 24535 61129 514430132119 471303821 57011 78161756330-14 332
Pašu kapitāls kopā215 38882 03273 68973 74279 55977 815131 024126 390120 29891 209103 476110 20597 666113 691107 10796 909103 23988 907
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums650 102450 557416 419434 219400 061383 932594 456549 090516 224501 983499 929507 783460 171509 898649 519714 339730 545600 000
Saimnieciskās darbības peļņa28 96421 67827 26339 88442 79436 85974 92561 66452 81019 86319 12537 33023 13337 46528 03021 96823 544-12 495
Peļņa pirms nodokļiem27 18021 24111 78916 21622 85320 30454 69845 32136 4331582132119 471665722 98116 44116 0766330-14 332
Pārskata gada peļņa21 18716 6638320938015 75814 01440 24535 61129 514430132119 471303821 57011 78161756330-14 332
Darbaspēka izmaksas——————————————————
Nolietojums——————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki303031282725252525242423212121202020
Aprēķinātā dividende12 000150 01916 6648320994115 75819 94240 24535 60629 519012 74215 577554518 36516 37300

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

55,7%24,87%19,43%Sabiedrība ar ierobež…3Veinbergs Vents2Vilks MārtiņšVende Monika
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V4 MOTORS"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V4 MOTORS" (reģ. nr. 40003210680) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ādmiņu iela 7.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 600 000 €, par 17,9% mazāk nekā gadu iepriekš (730 545 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 14 332 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 17 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 20. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 30 000 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 182 353 € un pašu kapitāls 88 907 € (48,8% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (55,7%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.