Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jūrmalas slimnīca"Aktīvs

40003220000Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1994

Finanšu rādītāji

12 090 390 €+3,5%
Apgrozījums 2025
+11,9%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
05 milj.10 milj.15 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
05 milj.10 milj.15 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā1 011 133911 438405 855579 7141 207 0961 108 953945 712856 5021 225 6941 345 8991 931 4172 722 9021 747 2242 059 7641 936 7711 851 985
Pamatlīdzekļi kopā2 623 7384 111 8514 612 5214 510 5326 861 7077 966 0337 746 2607 616 2507 402 2928 147 5787 888 9048 081 9458 749 6088 381 4148 152 7507 972 783
Aktīvi kopā3 634 8715 023 2895 018 3765 090 2468 068 8039 074 9868 691 9728 472 7528 627 9869 493 4779 820 32110 804 84710 496 83210 441 17810 089 5219 824 768
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības720 974965 462473 034371 432715 245904 581884 2571 009 7591 280 0391 556 1641 767 6371 990 5301 894 6022 139 0061 977 6941 857 888
Ilgtermiņa saistības646 899496 950842 757762 7951 333 7622 005 3181 740 1081 379 2821 316 6371 935 1671 600 8091 289 317947 762486 922639 514527 815
Saistības kopā1 367 8731 462 4121 315 7911 134 2272 049 0072 909 8992 624 3652 389 0412 596 6763 491 3313 368 4463 279 8472 842 3642 625 9282 617 2082 385 703
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa-45 739-95 121-73 754173 429371 404224 42714 09316 10475 159-29 164408 109564 745129 468160 782-342 937-33 248
Pašu kapitāls kopā2 266 9983 560 8773 575 8793 814 3095 798 6776 053 5146 067 6076 083 7116 031 3106 002 1466 451 8757 525 0007 654 4687 815 2507 472 3137 439 065
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums2 239 7412 582 9032 692 0262 982 4794 666 6694 883 6215 234 5005 563 6346 756 4747 657 1258 889 28010 939 89210 853 01411 295 59211 676 19212 090 390
Saimnieciskās darbības peļņa-40 348-88 335-61 862187 226440 043341 84110 897-90 06391 532-12 210423 164576 751141 294179 547-333 779-29 419
Peļņa pirms nodokļiem-43 921-100 867-73 288181 311411 577321 632-7983-108 44075 159-27 744408 956566 138132 680163 109-340 521-30 912
Pārskata gada peļņa-45 739-95 121-73 754173 429371 404224 42714 09316 10475 159-29 164408 109564 745129 468160 782-342 937-33 248
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki251240247260281293297316317320326338342342346367
Aprēķinātā dividende0000000000000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%Sabiedrība ar ierobež…Jūrmalas valstspilsēt…1Lūkins Didzis1Siņkeviča Karina
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jūrmalas slimnīca"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jūrmalas slimnīca" (reģ. nr. 40003220000) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Vienības prospekts 19/21.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 12 090 390 €, par 3,5% vairāk nekā gadu iepriekš (11 676 192 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 33 248 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 367 (gadu iepriekš 346). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 944 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 9 824 768 € un pašu kapitāls 7 439 065 € (75,7% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.