"MRI Revision" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 642 117 € (92% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2024
| 2012 | 2013 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 61 244 | 77 812 | 111 359 | 126 382 | 101 562 | 193 239 | 203 953 | 207 251 | 437 962 | 537 968 | 603 820 | 773 771 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 11 532 | 10 343 | 7276 | 3271 | 2471 | 9988 | 11 243 | 8438 | 38 997 | 119 517 | 112 138 |
| Aktīvi kopā | 61 244 | 89 344 | 121 702 | 133 658 | 104 833 | 195 710 | 213 941 | 218 494 | 446 400 | 576 965 | 723 337 | 885 909 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4448 | 698 | 0 | 11 553 | 5101 | 18 265 | 8219 | 4241 | 56 078 | 12 624 | 23 420 | 709 570 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 44 655 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4448 | 698 | 44 655 | 11 553 | 5101 | 18 265 | 8219 | 4241 | 56 078 | 12 624 | 23 420 | 709 570 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 16 473 | 31 849 | 66 585 | 45 058 | 49 292 | 94 379 | 105 562 | 48 531 | 270 069 | 185 349 | 135 576 | 118 539 |
| Pašu kapitāls kopā | 56 796 | 88 646 | 77 047 | 122 105 | 99 732 | 177 445 | 205 722 | 214 253 | 390 322 | 564 341 | 699 917 | 176 339 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 25 800 | 40 712 | 90 489 | 65 128 | 105 800 | 108 000 | 147 500 | 107 950 | 331 148 | 229 000 | 180 000 | 351 482 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 18 801 | 35 503 | 77 452 | 52 267 | 56 121 | 93 488 | 105 341 | 58 531 | 278 233 | 186 515 | 135 576 | 281 854 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 18 801 | 35 503 | 78 480 | 53 331 | 56 952 | 94 379 | 105 562 | 58 531 | 293 569 | 186 515 | 135 576 | 289 906 |
| Pārskata gada peļņa | 16 473 | 31 849 | 66 585 | 45 058 | 49 292 | 94 379 | 105 562 | 48 531 | 270 069 | 185 349 | 135 576 | 118 539 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | — | 0 | 71 665 | 16 666 | 77 285 | 40 000 | 94 000 | 11 330 | 0 | 642 117 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "MRI Revision" SIA
Pārskats
"MRI Revision" SIA (reģ. nr. 40003224943) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Palangas iela 12 - 19.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 351 482 €, par 95,3% vairāk nekā gadu iepriekš (180 000 €). No 2012. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2024). 2024. gada peļņa bija 118 539 € (33,7% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (12). 2024. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 175 741 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 885 909 € un pašu kapitāls 176 339 € (19,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (95%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.