Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Firma L4"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 1 697 000 € (60% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2 164 731 | 1 354 289 | 1 190 623 | 1 095 068 | 1 170 110 | 1 586 616 | 2 489 431 | 1 958 558 | 2 322 537 | 2 580 828 | 2 296 890 | 2 976 270 | 3 175 107 | 3 513 914 | 4 668 142 | 4 498 586 | 5 345 233 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 025 086 | 839 671 | 149 735 | 124 059 | 188 310 | 331 958 | 399 170 | 422 620 | 409 396 | 386 793 | 344 724 | 413 258 | 471 532 | 602 663 | 686 697 | 535 969 | 630 612 |
| Aktīvi kopā | 3 189 817 | 2 193 960 | 1 340 358 | 1 219 127 | 1 358 420 | 1 918 574 | 2 888 601 | 2 381 178 | 2 731 933 | 2 967 621 | 2 641 614 | 3 389 528 | 3 646 639 | 4 116 577 | 5 354 839 | 5 034 555 | 5 975 845 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 664 708 | 489 991 | 223 927 | 212 083 | 331 299 | 268 178 | 635 869 | 625 979 | 776 405 | 766 925 | 1 060 794 | 925 717 | 790 557 | 1 096 043 | 1 393 087 | 2 182 509 | 1 828 374 |
| Ilgtermiņa saistības | 26 596 | 5204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1 691 304 | 495 195 | 223 927 | 212 083 | 331 299 | 268 178 | 635 869 | 625 979 | 776 405 | 766 925 | 1 060 794 | 925 717 | 790 557 | 1 096 043 | 1 393 087 | 2 182 509 | 1 828 374 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1 279 687 | 506 743 | -400 703 | 56 194 | 224 784 | 288 527 | 839 774 | -97 542 | 378 106 | 539 797 | 901 014 | 972 991 | 1 302 271 | 839 452 | 1 541 218 | 1 340 293 | 2 195 425 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 498 513 | 1 698 765 | 1 077 676 | 968 619 | 994 899 | 1 590 745 | 2 169 408 | 1 755 199 | 1 955 528 | 2 200 696 | 1 580 820 | 2 463 811 | 2 856 082 | 3 020 534 | 3 961 752 | 2 852 046 | 4 147 471 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 4 023 246 | 2 166 244 | 2 098 437 | 1 517 859 | 1 678 711 | 2 388 967 | 3 097 680 | 2 857 357 | 3 930 336 | 4 320 329 | 5 229 811 | 5 145 681 | 5 607 872 | 5 359 892 | 6 823 080 | 7 757 838 | 10 011 426 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1 395 007 | 581 257 | -422 343 | 51 470 | 224 509 | 295 406 | 952 498 | -111 232 | 417 019 | 528 874 | 899 545 | 986 402 | 1 529 549 | 1 002 103 | 1 689 050 | 1 812 444 | 2 348 600 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 495 361 | 602 039 | -405 202 | 56 194 | 224 784 | 304 299 | 961 507 | -97 542 | 430 228 | 542 381 | 903 086 | 997 305 | 1 529 915 | 1 002 111 | 1 697 250 | 1 860 140 | 2 371 556 |
| Pārskata gada peļņa | 1 279 687 | 506 743 | -400 703 | 56 194 | 224 784 | 288 527 | 839 774 | -97 542 | 378 106 | 539 797 | 901 014 | 972 991 | 1 302 271 | 839 452 | 1 541 218 | 1 340 293 | 2 195 425 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 96 | 87 | 75 | 70 | 72 | 67 | 68 | 80 | 92 | 96 | 96 | 94 | 99 | 98 | 98 | 99 | 111 |
| Aprēķinātā dividende | 1 998 000 | 289 988 | 244 370 | 115 556 | 132 077 | 111 109 | 261 111 | 316 667 | 177 777 | 294 629 | 1 520 890 | 90 000 | 910 000 | 675 000 | 730 500 | 1 653 000 | 1 697 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Ceļu eksperts" — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VBC" — 2 kopīgas personas
- SIA "HEJ Consulting"
- SIA "Labs 4"
- SIA TiG 7
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DROMOS"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Firma L4"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Firma L4" (reģ. nr. 40003236001) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Jelgavas iela 90.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 10 011 426 €, par 29,0% vairāk nekā gadu iepriekš (7 757 838 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 2 195 425 € (21,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 111 (gadu iepriekš 99). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 90 193 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5 975 845 € un pašu kapitāls 4 147 471 € (69,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 6. Lielākā līdzdalība (38,8%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.