SIA "ŠTĀLA KONDITOREJA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7708 | 5610 | 9862 | 12 814 | 17 373 | 20 479 | 5636 | 5757 | 10 904 | 11 883 | 9377 | 10 153 | 10 623 | 8765 | 9506 | 10 973 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 20 239 | 18 320 | 18 063 | 16 427 | 20 555 | 18 287 | 16 235 | 14 553 | 12 756 | 10 742 | 8884 | 7046 | 5208 | 3605 | 1662 | 442 |
| Aktīvi kopā | 27 947 | 23 930 | 27 925 | 29 241 | 37 928 | 38 766 | 21 871 | 20 310 | 23 660 | 22 625 | 18 261 | 17 199 | 15 831 | 12 370 | 11 168 | 11 415 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 60 075 | 75 275 | 84 329 | 129 886 | 145 774 | 141 212 | 148 729 | 160 600 | 167 745 | 171 931 | 182 030 | 186 891 | 184 435 | 183 242 | 186 268 |
| Ilgtermiņa saistības | 52 626 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 52 626 | 60 075 | 75 275 | 84 329 | 129 886 | 145 774 | 141 212 | 148 729 | 160 600 | 167 745 | 171 931 | 182 030 | 186 891 | 184 435 | 183 242 | 186 268 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -14 742 | -11 466 | -11 205 | -7738 | -13 573 | -15 050 | -12 333 | -9078 | -8521 | -8180 | -8550 | -11 161 | -6229 | -1005 | -9 | -2779 |
| Pašu kapitāls kopā | -24 679 | -36 145 | -47 350 | -55 088 | -91 958 | -107 008 | -119 341 | -128 419 | -136 940 | -145 120 | -153 670 | -164 831 | -171 060 | -172 065 | -172 074 | -174 853 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 17 744 | 20 856 | 21 340 | 19 788 | 31 858 | 25 842 | 21 994 | 17 713 | 20 061 | 21 957 | 16 813 | 11 861 | 20 793 | 32 243 | 36 923 | 41 427 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -14 750 | -11 466 | -11 078 | -7629 | -13 232 | -14 731 | -12 333 | -9078 | -8515 | -8180 | -8550 | -11 161 | -6229 | -1004 | -9 | -2769 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 742 | -11 466 | -11 078 | -7629 | -13 232 | -14 731 | -12 333 | -9078 | -8515 | -8180 | -8550 | -11 161 | -6229 | -1004 | -9 | -2769 |
| Pārskata gada peļņa | -14 742 | -11 466 | -11 205 | -7738 | -13 573 | -15 050 | -12 333 | -9078 | -8521 | -8180 | -8550 | -11 161 | -6229 | -1005 | -9 | -2779 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "ŠTĀLA KONDITOREJA"
Pārskats
SIA "ŠTĀLA KONDITOREJA" (reģ. nr. 40003236815) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Ģertrūdes iela 103.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 41 427 €, par 12,2% vairāk nekā gadu iepriekš (36 923 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2779 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 41 427 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-174 853 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.