SIA "LAIKS-MODE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 430 032 | 391 712 | 407 103 | 403 097 | 592 132 | 663 537 | 820 983 | 858 977 | 989 726 | 698 840 | 599 287 | 722 067 | 793 277 | 942 761 | 958 996 | 988 863 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 32 469 | 31 891 | 27 288 | 25 434 | 20 145 | 15 061 | 10 718 | 8934 | 32 594 | 104 496 | 113 487 | 84 764 | 60 156 | 32 531 | 10 428 | 15 051 |
| Aktīvi kopā | 462 501 | 423 603 | 434 391 | 428 531 | 612 277 | 678 598 | 831 701 | 867 911 | 1 022 320 | 803 336 | 712 774 | 806 831 | 853 433 | 975 292 | 969 424 | 1 003 914 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 338 096 | 297 103 | 320 710 | 222 946 | 301 235 | 331 569 | 517 627 | 574 126 | 734 674 | 486 165 | 449 850 | 412 447 | 425 662 | 533 212 | 579 999 | 629 768 |
| Ilgtermiņa saistības | 21 208 | 46 158 | 48 053 | 148 882 | 158 215 | 196 870 | 228 893 | 172 994 | 135 087 | 225 866 | 169 628 | 157 600 | 81 986 | 50 055 | 27 500 | 30 900 |
| Saistības kopā | 359 304 | 343 261 | 368 763 | 371 828 | 459 450 | 528 439 | 746 520 | 747 120 | 869 761 | 712 031 | 619 478 | 570 047 | 507 648 | 583 267 | 607 499 | 660 668 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -61 966 | -28 855 | -14 464 | -9419 | 66 792 | -13 822 | -39 585 | -14 390 | -18 232 | -61 254 | 1991 | 143 488 | 139 001 | 46 240 | -30 100 | -18 679 |
| Pašu kapitāls kopā | 103 197 | 74 342 | 59 878 | 50 459 | 138 589 | 124 767 | 85 181 | 120 791 | 152 559 | 91 305 | 93 296 | 236 784 | 345 785 | 392 025 | 361 925 | 343 246 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 505 711 | 530 849 | 568 485 | 638 505 | 1 076 016 | 990 946 | 1 050 306 | 1 137 343 | 1 404 636 | 1 541 447 | 1 332 441 | 1 594 985 | 2 063 945 | 1 757 440 | 1 738 986 | 1 701 469 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -59 433 | -21 255 | -2265 | -2872 | 99 606 | -7135 | -35 890 | -6723 | -9436 | -55 171 | 10 955 | 150 009 | 150 755 | 54 353 | -18 860 | -8361 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -70 288 | -32 121 | -11 862 | -9056 | 97 860 | -13 822 | -39 585 | -14 121 | -14 966 | -59 494 | 1994 | 143 488 | 146 501 | 51 211 | -27 146 | -13 515 |
| Pārskata gada peļņa | -61 966 | -28 855 | -14 464 | -9419 | 66 792 | -13 822 | -39 585 | -14 390 | -18 232 | -61 254 | 1991 | 143 488 | 139 001 | 46 240 | -30 100 | -18 679 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 27 | 23 | 19 | 19 | 19 | 18 | 18 | 18 | 19 | 19 | 17 | 16 | 17 | 16 | 14 | 14 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 000 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "LAIKS-MODE"
Pārskats
SIA "LAIKS-MODE" (reģ. nr. 40003240168) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Cēsu iela 31 k-3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 701 469 €, par 2,2% mazāk nekā gadu iepriekš (1 738 986 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 18 679 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 14. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 121 534 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 003 914 € un pašu kapitāls 343 246 € (34,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (99%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.