Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MIK MAC"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 92 500 € (18% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 154 939 | 185 710 | 207 822 | 293 322 | 301 631 | 369 697 | 396 473 | 348 246 | 412 720 | 457 532 | 541 783 | 549 510 | 632 171 | 541 833 | 556 300 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 25 967 | 20 673 | 19 128 | 45 717 | 31 072 | 19 514 | 22 889 | 108 586 | 82 991 | 62 967 | 49 038 | 24 417 | 24 744 | 18 274 | 13 864 |
| Aktīvi kopā | 180 906 | 206 383 | 226 950 | 339 039 | 332 703 | 389 211 | 419 362 | 456 832 | 495 711 | 520 499 | 590 821 | 573 927 | 656 915 | 560 107 | 570 164 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 17 180 | 21 804 | 21 082 | 29 301 | 29 588 | 47 707 | 39 194 | 42 115 | 34 012 | 18 376 | 15 515 | 13 379 | 20 174 | 38 774 | 21 610 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3651 | 2055 | 23 674 | 18 494 | 13 211 | 7821 | 2323 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 17 180 | 21 804 | 21 082 | 29 301 | 29 588 | 51 358 | 41 249 | 65 789 | 52 506 | 31 587 | 23 336 | 15 702 | 20 174 | 38 774 | 21 610 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 38 424 | 40 670 | 41 217 | 44 389 | 22 682 | 49 337 | 65 261 | 32 930 | 52 162 | 45 707 | 78 573 | 80 740 | 93 514 | 130 929 | 119 721 |
| Pašu kapitāls kopā | 162 239 | 182 909 | 204 126 | 306 334 | 300 516 | 337 853 | 378 113 | 391 043 | 443 205 | 488 912 | 567 485 | 558 225 | 636 741 | 521 333 | 548 554 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 225 277 | 225 825 | 245 791 | 320 237 | 300 786 | 320 173 | 353 194 | 329 027 | 332 884 | 323 879 | 371 369 | 385 776 | 420 570 | 469 705 | 470 457 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 45 454 | 48 080 | 48 529 | 52 228 | 26 703 | 60 531 | 74 385 | 31 285 | 52 162 | 45 707 | 78 977 | 80 976 | 93 514 | 131 132 | 142 846 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 45 389 | 48 080 | 48 529 | 52 228 | 26 703 | 60 531 | 74 385 | 31 285 | 52 162 | 45 707 | 78 977 | 80 976 | 93 514 | 131 132 | 142 846 |
| Pārskata gada peļņa | 38 424 | 40 670 | 41 217 | 44 389 | 22 682 | 49 337 | 65 261 | 32 930 | 52 162 | 45 707 | 78 573 | 80 740 | 93 514 | 130 929 | 119 721 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 20 000 | 20 000 | 0 | 28 500 | 12 000 | 25 001 | 20 000 | 0 | 0 | 0 | 90 000 | 14 998 | 246 337 | 92 500 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- SIA "LNS Surdotehniskās palīdzības centrs"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REGENTS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REGART-INVEST"
- SIA "LNS nekustamie īpašumi"
- "Latvijas Nedzirdīgo sporta federācija"
- Rīgas Nedzirdīgo šaha un dambretes klubs "ŠaDa"
- Nedzirdīgo auto-moto-velo sporta klubs "Trīs PUNKTI"
- Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācija
- "Izglītības iestāžu ēdinātāju asociācija"
- SIA "Profesionālās pilnveides un supervīzijas centrs "AISMA""
- SIA Lofai
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bobsleja tehniskais centrs"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MIK MAC"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MIK MAC" (reģ. nr. 40003241375) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Elvīras iela 19.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 470 457 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 119 721 € (25,4% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 117 614 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 570 164 € un pašu kapitāls 548 554 € (96,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.