Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DIAL 1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 71 745 | 62 829 | 60 391 | 57 866 | 81 575 | 72 551 | 71 916 | 71 857 | 48 231 | 62 626 | 49 600 | 46 305 | 43 044 | 36 716 | 30 057 | 33 298 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7670 | 15 238 | 15 134 | 15 129 | 21 534 | 21 534 | 21 534 | 21 534 | 21 534 | 21 534 | 21 534 | 21 534 | 21 534 | 21 534 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 79 415 | 78 067 | 75 525 | 72 995 | 103 109 | 94 085 | 93 450 | 93 391 | 69 765 | 84 160 | 71 134 | 67 839 | 64 578 | 58 250 | 30 057 | 33 298 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5264 | 5942 | 2610 | 1609 | 2579 | 2899 | 3686 | 3566 | 4535 | 3930 | 1435 | 581 | 15 258 | 20 000 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 46 016 | 43 797 | 24 241 | 20 956 | 28 031 | 28 031 | 26 744 | 26 744 | 8230 | 8230 | 0 | 0 | 0 | 158 | 55 | 0 |
| Saistības kopā | 51 280 | 49 739 | 26 851 | 22 565 | 30 610 | 30 930 | 30 430 | 30 310 | 12 765 | 12 160 | 1435 | 581 | 15 258 | 20 158 | 55 | 0 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1741 | 193 | 20 346 | 1756 | 744 | -9344 | -135 | 60 | -6081 | 15 000 | -2301 | -2441 | -17 938 | -11 228 | -8090 | -5185 |
| Pašu kapitāls kopā | 28 135 | 28 328 | 48 674 | 50 430 | 72 499 | 63 155 | 63 020 | 63 081 | 57 000 | 72 000 | 69 699 | 67 258 | 49 320 | 38 092 | 30 002 | 33 298 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 109 113 | 95 295 | 80 815 | 76 688 | 78 714 | 46 883 | 44 719 | 64 864 | 54 707 | 53 897 | 29 294 | 38 375 | 12 200 | 6980 | 10 422 | 3560 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4807 | 1896 | 22 530 | 3878 | 744 | -9344 | -135 | 60 | -6081 | 15 000 | -2301 | -2441 | -17 938 | -8977 | -8090 | -5185 |
| EBITDA | 4807 | 9460 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2726 | 193 | 21 509 | 3071 | 744 | -9344 | -135 | 60 | -6081 | 15 000 | -2301 | -2441 | -17 938 | -8977 | -8090 | -5185 |
| Pārskata gada peļņa | 1741 | 193 | 20 346 | 1756 | 744 | -9344 | -135 | 60 | -6081 | 15 000 | -2301 | -2441 | -17 938 | -11 228 | -8090 | -5185 |
| Darbaspēka izmaksas | 6483 | 5711 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 7564 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 14 | 8 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DIAL 1"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DIAL 1" (reģ. nr. 40003251212) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Cenu pag., Tetele, Progresa iela 12.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3560 €, par 65,8% mazāk nekā gadu iepriekš (10 422 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 20,4% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5185 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3560 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 33 298 € un pašu kapitāls 33 298 € (100% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.