SIA "NIRA FONDS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 48 988 € (85% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 182 735 | 234 418 | 161 125 | 176 416 | 169 549 | 172 862 | 154 645 | 165 587 | 155 923 | 157 391 | 196 344 | 192 955 | 207 148 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 298 500 | 365 616 | 339 053 | 309 251 | 281 303 | 252 158 | 221 170 | 192 849 | 163 768 | 134 587 | 105 573 | 76 612 | 49 930 |
| Aktīvi kopā | 481 235 | 600 034 | 500 178 | 485 667 | 450 852 | 425 020 | 375 815 | 358 436 | 319 691 | 291 978 | 301 917 | 269 567 | 257 078 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 95 147 | 106 558 | 93 378 | 107 306 | 90 587 | 94 948 | 110 469 | 106 161 | 131 523 | 66 601 | 76 280 | 80 095 | 97 976 |
| Ilgtermiņa saistības | 339 135 | 436 896 | 402 026 | 381 459 | 360 175 | 319 359 | 265 939 | 241 292 | 185 117 | 187 147 | 172 948 | 131 948 | 116 562 |
| Saistības kopā | 434 282 | 543 454 | 495 404 | 488 765 | 450 762 | 414 307 | 376 408 | 347 453 | 316 640 | 253 748 | 249 228 | 212 043 | 214 538 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8888 | -10 051 | -45 527 | 315 | 3188 | 10 623 | -11 306 | 11 576 | -7932 | 35 179 | 41 459 | 40 835 | 34 004 |
| Pašu kapitāls kopā | 42 814 | 50 868 | 3090 | -3098 | 90 | 10 713 | -593 | 10 983 | 3051 | 38 230 | 52 689 | 57 524 | 42 540 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 335 908 | 396 902 | 287 252 | 296 195 | 241 081 | 221 669 | 203 780 | 162 085 | 171 494 | 170 073 | 165 030 | 167 095 | 186 584 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 24 084 | -1530 | -38 609 | 3751 | 6362 | 12 789 | -9697 | 12 730 | -7034 | 35 788 | 41 459 | 40 865 | 52 367 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 13 695 | -7936 | -43 412 | 315 | 3725 | 10 652 | -11 306 | 11 576 | -7740 | 35 179 | 41 459 | 40 865 | 52 367 |
| Pārskata gada peļņa | 8888 | -10 051 | -45 527 | 315 | 3188 | 10 623 | -11 306 | 11 576 | -7932 | 35 179 | 41 459 | 40 835 | 34 004 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 14 | 14 | 11 | 10 | 10 | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 2251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 000 | 36 000 | 48 988 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "NIRA FONDS"
Pārskats
SIA "NIRA FONDS" (reģ. nr. 40003251886) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības iela 73 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 186 584 €, par 11,7% vairāk nekā gadu iepriekš (167 095 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 34 004 € (18,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 46 646 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 257 078 € un pašu kapitāls 42 540 € (16,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.