Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LENTA-12"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 185 036 € (49% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 94 536 | 109 129 | 37 540 | 54 406 | 52 973 | 55 843 | 84 374 | 76 662 | 60 644 | 30 821 | 56 225 | 216 228 | 41 451 | 169 656 | 382 135 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 460 630 | 438 451 | 419 889 | 578 490 | 558 346 | 525 000 | 498 323 | 473 186 | 448 619 | 425 225 | 401 342 | 373 216 | 1 253 581 | 1 650 079 | 4 997 273 |
| Aktīvi kopā | 555 166 | 547 580 | 457 429 | 632 896 | 611 319 | 580 843 | 582 697 | 549 848 | 509 263 | 456 046 | 457 567 | 589 444 | 1 295 032 | 1 819 735 | 5 379 408 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 11 135 | 14 066 | 14 676 | 14 114 | 17 280 | 21 749 | 17 807 | 16 963 | 58 144 | 463 316 | 863 603 | 22 228 | 2 404 630 |
| Ilgtermiņa saistības | 9781 | 11 614 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 418 482 | 3 009 367 |
| Saistības kopā | 9781 | 11 614 | 11 135 | 14 066 | 14 676 | 14 114 | 17 280 | 21 749 | 17 807 | 16 963 | 58 144 | 463 316 | 863 603 | 1 440 710 | 5 413 997 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6705 | 26 850 | -71 537 | 9613 | 3614 | 167 | 12 531 | -13 907 | 1020 | 4800 | -16 267 | -252 241 | -11 871 | -52 404 | -228 578 |
| Pašu kapitāls kopā | 545 385 | 535 966 | 446 294 | 618 830 | 596 643 | 566 729 | 565 417 | 528 099 | 491 456 | 439 083 | 399 423 | 126 128 | 431 429 | 379 025 | -34 589 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 134 539 | 156 566 | 162 589 | 209 471 | 166 168 | 174 210 | 177 292 | 188 757 | 156 327 | 142 139 | 190 718 | 290 123 | 239 876 | 204 120 | 93 353 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1544 | 34 342 | -64 871 | 19 659 | 14 370 | 181 | 12 628 | -13 152 | 2051 | 11 394 | -16 267 | -252 241 | -11 836 | -50 176 | -184 099 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1521 | 35 076 | -64 138 | 20 885 | 14 370 | 167 | 12 531 | -13 796 | 1020 | 10 675 | -16 267 | -252 241 | -11 836 | -50 176 | -184 091 |
| Pārskata gada peļņa | -6705 | 26 850 | -71 537 | 9613 | 3614 | 167 | 12 531 | -13 907 | 1020 | 4800 | -16 267 | -252 241 | -11 871 | -52 404 | -228 578 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 7 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 081 | 13 843 | 23 411 | 37 663 | 57 173 | 23 393 | 21 054 | 0 | 0 | 185 036 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LENTA-12"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LENTA-12" (reģ. nr. 40003252773) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Jelgavas iela 68.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 93 353 €, par 54,3% mazāk nekā gadu iepriekš (204 120 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,6% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 228 578 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 338 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "J68".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-34 589 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.