SIA SANČESSAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 22 643 | 10 258 | 1298 | 12 305 | 18 505 | 16 667 | 14 173 | 5745 | 1373 | 4664 | 1124 | 155 850 | 153 031 | 334 075 | 279 131 | 275 744 | 269 191 | 180 784 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 46 487 | 39 421 | 31 990 | 24 715 | 19 877 | 16 207 | 17 840 | 12 618 | 7397 | 2176 | 0 | 253 075 | 253 075 | 0 | 0 | 2848 | 6418 | 99 400 |
| Aktīvi kopā | 69 130 | 49 679 | 33 288 | 37 020 | 38 382 | 32 874 | 32 013 | 18 363 | 8770 | 6840 | 1124 | 408 925 | 406 106 | 334 075 | 279 131 | 278 592 | 275 609 | 280 184 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8976 | 8368 | 6753 | 9734 | 7711 | 9346 | 14 915 | 18 947 | 4054 | 4054 | 4054 | 154 735 | 5070 | 62 523 | 16 780 | 15 288 | 9816 | 7855 |
| Ilgtermiņa saistības | 13 902 | 24 591 | 13 638 | 9002 | 6601 | 7201 | 10 247 | 10 247 | 26 560 | 2311 | 14 033 | 22 019 | 161 288 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 22 878 | 32 959 | 20 391 | 18 736 | 14 312 | 16 547 | 25 162 | 29 194 | 30 614 | 6365 | 18 087 | 176 754 | 166 358 | 62 523 | 16 780 | 15 288 | 9816 | 7855 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 23 136 | -6396 | -3823 | 5386 | 5786 | -7743 | -16 381 | -17 683 | -11 012 | -8511 | -17 438 | -3941 | 7577 | 284 879 | -9201 | 953 | 2489 | 6536 |
| Pašu kapitāls kopā | 46 252 | 16 720 | 12 897 | 18 284 | 24 070 | 16 327 | 6851 | -10 831 | -21 844 | 475 | -16 963 | 232 171 | 239 748 | 271 552 | 262 351 | 263 304 | 265 793 | 272 329 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 67 341 | 34 619 | 22 822 | 26 516 | 26 991 | 9373 | 3324 | 1471 | 489 | 0 | 0 | 7670 | 21 670 | 10 866 | 6157 | 20 699 | 16 659 | 12 958 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 30 289 | -3622 | -1553 | 8644 | 9119 | -5811 | -12 842 | -14 539 | -10 890 | -8421 | -15 295 | -3369 | 8307 | 284 879 | -9201 | 953 | 2489 | 6536 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 29 281 | -4193 | -2053 | 8327 | 8926 | -6009 | -13 335 | -14 587 | -10 962 | -8511 | -17 388 | -3891 | 7627 | 284 879 | -9201 | 953 | 2489 | 6536 |
| Pārskata gada peļņa | 23 136 | -6396 | -3823 | 5386 | 5786 | -7743 | -16 381 | -17 683 | -11 012 | -8511 | -17 438 | -3941 | 7577 | 284 879 | -9201 | 953 | 2489 | 6536 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 18 860 | 23 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA SANČESS
Pārskats
SIA SANČESS (reģ. nr. 40003259837) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Jūrmala, Piestātnes iela 11A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 12 958 €, par 22,2% mazāk nekā gadu iepriekš (16 659 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 9,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 6536 € (50,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 12 958 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 280 184 € un pašu kapitāls 272 329 € (97,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.