Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ENRI HOLDING"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 121 438 | 130 491 | 548 747 | 52 713 | 96 793 | 143 133 | 68 771 | 183 744 | 293 976 | 358 658 | 498 784 | 702 457 | 891 516 | 214 083 | 1 536 253 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 760 385 | 805 372 | 487 542 | 1 619 341 | 1 559 614 | 1 570 645 | 1 443 123 | 1 386 096 | 1 321 845 | 1 281 088 | 1 262 643 | 1 236 753 | 1 219 696 | 1 606 934 | 1 089 417 |
| Aktīvi kopā | 881 823 | 935 863 | 1 036 289 | 1 672 054 | 1 656 407 | 1 713 778 | 1 511 894 | 1 569 840 | 1 615 821 | 1 639 746 | 1 761 427 | 1 939 210 | 2 111 212 | 1 821 017 | 2 625 670 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 916 671 | 997 218 | 960 360 | 1 512 828 | 1 478 757 | 1 550 087 | 1 217 663 | 1 122 403 | 1 030 438 | 971 347 | 968 678 | 968 976 | 947 154 | 9254 | 258 111 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 916 671 | 997 218 | 960 360 | 1 512 828 | 1 478 757 | 1 550 087 | 1 217 663 | 1 122 403 | 1 030 438 | 971 347 | 968 678 | 968 976 | 947 154 | 9254 | 258 111 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -597 | -26 507 | 137 284 | 51 189 | 18 424 | -13 959 | 130 540 | 153 206 | 137 946 | 83 015 | 124 350 | 177 485 | 193 824 | 344 226 | 555 796 |
| Pašu kapitāls kopā | -34 848 | -61 355 | 75 929 | 159 226 | 177 650 | 163 691 | 294 231 | 447 437 | 585 383 | 668 399 | 792 749 | 970 234 | 1 164 058 | 1 811 763 | 2 367 559 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 257 290 | 235 229 | 199 843 | 304 320 | 290 054 | 246 458 | 257 041 | 312 066 | 348 305 | 209 624 | 243 952 | 286 453 | 348 536 | 254 860 | 139 124 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 18 137 | 16 533 | 185 424 | 129 601 | 86 172 | 49 266 | 179 823 | 187 258 | 169 874 | 115 331 | 147 544 | 211 436 | 250 111 | 104 228 | -18 803 |
| EBITDA | 93 253 | 89 453 | 241 595 | 196 917 | 145 899 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -25 617 | -18 761 | 149 604 | 72 977 | 33 287 | -1419 | 144 170 | 153 206 | 137 946 | 83 015 | 124 350 | 177 485 | 193 824 | 344 226 | 555 796 |
| Pārskata gada peļņa | -597 | -26 507 | 137 284 | 51 189 | 18 424 | -13 959 | 130 540 | 153 206 | 137 946 | 83 015 | 124 350 | 177 485 | 193 824 | 344 226 | 555 796 |
| Darbaspēka izmaksas | 7494 | 7494 | 7517 | 12 277 | 11 385 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 75 116 | 72 920 | 56 171 | 67 316 | 59 727 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA ENRI Properties — 50%
- SIA V Jurmala — 50%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ENRI HOLDING"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ENRI HOLDING" (reģ. nr. 40003259926) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Stirnu iela 34A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 139 124 €, par 45,4% mazāk nekā gadu iepriekš (254 860 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,3% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 555 796 € (399% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 69 562 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 625 670 € un pašu kapitāls 2 367 559 € (90,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.