Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mazsalacas slimnīca"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 49 446 | 38 504 | 52 412 | 59 811 | 65 652 | 75 750 | 130 684 | 151 978 | 125 984 | 138 804 | 162 711 | 150 983 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 48 008 | 60 866 | 56 365 | 47 222 | 43 172 | 42 967 | 34 255 | 76 544 | 98 104 | 84 883 | 77 330 | 85 454 |
| Aktīvi kopā | 97 454 | 99 370 | 108 777 | 107 033 | 108 824 | 118 717 | 164 939 | 228 522 | 224 088 | 223 687 | 240 041 | 236 437 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 18 213 | 21 025 | 17 462 | 11 527 | 15 552 | 26 046 | 9269 | 48 277 | 65 378 | 64 713 | 66 267 | 68 312 |
| Ilgtermiņa saistības | 12 171 | 11 052 | 8109 | 5713 | 3318 | 4522 | 3868 | 2391 | 5638 | 4082 | 3549 | 6875 |
| Saistības kopā | 30 384 | 32 077 | 25 571 | 17 240 | 18 870 | 30 568 | 13 137 | 50 668 | 71 016 | 68 795 | 69 816 | 75 187 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8190 | 86 | 23 779 | 6587 | 161 | -1805 | 63 654 | 9272 | -24 782 | 1821 | 15 333 | -8974 |
| Pašu kapitāls kopā | 52 340 | 52 426 | 83 206 | 89 793 | 89 954 | 88 149 | 151 802 | 177 854 | 153 072 | 154 892 | 170 225 | 161 250 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 436 026 | 456 980 | 454 144 | 514 141 | 534 226 | 585 354 | 689 502 | 863 804 | 807 769 | 843 006 | 884 987 | 906 062 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8190 | 526 | 24 415 | 8357 | 161 | -1805 | 63 654 | 9272 | -24 782 | 1821 | 15 333 | -8974 |
| EBITDA | -8190 | 526 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8190 | 526 | 24 415 | 8357 | 161 | -1805 | 63 654 | 9272 | -24 782 | 1821 | 15 333 | -8974 |
| Pārskata gada peļņa | -8190 | 86 | 23 779 | 6587 | 161 | -1805 | 63 654 | 9272 | -24 782 | 1821 | 15 333 | -8974 |
| Darbaspēka izmaksas | 56 176 | 58 354 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 41 | 41 | 41 | 41 | 41 | 41 | 44 | 44 | 47 | 43 | 43 | 42 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mazsalacas slimnīca"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mazsalacas slimnīca" (reģ. nr. 40003261206) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Mazsalaca, Parka iela 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 906 062 €, par 2,4% vairāk nekā gadu iepriekš (884 987 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 8974 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 42 (gadu iepriekš 43). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 21 573 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 236 437 € un pašu kapitāls 161 250 € (68,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Valmieras novada pašvaldība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.