Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ENSAT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 132 000 € (55% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 87 637 | 79 527 | 99 104 | 99 813 | 101 678 | 115 434 | 114 810 | 98 278 | 185 849 | 176 043 | 247 803 | 265 329 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 24 900 | 23 672 | 16 501 | 8451 | 38 670 | 62 287 | 46 359 | 44 710 | 60 651 | 38 061 | 23 994 | 13 040 |
| Aktīvi kopā | 112 537 | 103 199 | 115 605 | 108 264 | 140 348 | 177 721 | 161 169 | 142 988 | 246 500 | 214 104 | 271 797 | 278 369 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 53 830 | 55 133 | 79 919 | 57 791 | 62 001 | 51 240 | 52 581 | 26 574 | 25 264 | 24 528 | 29 746 | 33 121 |
| Ilgtermiņa saistības | 90 775 | 72 022 | 53 004 | 34 830 | 53 702 | 86 189 | 47 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 144 605 | 127 155 | 132 923 | 92 621 | 115 703 | 137 429 | 99 581 | 26 574 | 25 264 | 24 528 | 29 746 | 33 121 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 16 498 | 7256 | 12 803 | 32 961 | 9002 | 28 444 | 21 296 | 54 826 | 104 822 | 88 341 | 92 475 | 135 197 |
| Pašu kapitāls kopā | -37 377 | -30 121 | -17 318 | 15 643 | 24 645 | 40 292 | 61 588 | 116 414 | 221 236 | 189 576 | 242 051 | 245 248 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 343 304 | 409 034 | 386 748 | 433 947 | 450 526 | 446 163 | 440 844 | 537 419 | 618 105 | 674 256 | 638 798 | 750 715 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 20 606 | 11 142 | 17 322 | 41 554 | 10 511 | 29 335 | 21 585 | 54 826 | 104 822 | 118 341 | 101 395 | 165 721 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 498 | 7256 | 14 124 | 39 442 | 9002 | 28 444 | 21 296 | 54 826 | 104 822 | 118 341 | 102 475 | 168 197 |
| Pārskata gada peļņa | 16 498 | 7256 | 12 803 | 32 961 | 9002 | 28 444 | 21 296 | 54 826 | 104 822 | 88 341 | 92 475 | 135 197 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 14 | 14 | 16 | 16 | 16 | 15 | 15 | 15 | 15 | 14 | 13 | 13 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 797 | 0 | 0 | 0 | 120 001 | 40 000 | 132 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ENSAT"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ENSAT" (reģ. nr. 40003261920) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Līči, "Veikals Līči".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 750 715 €, par 17,5% vairāk nekā gadu iepriekš (638 798 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 135 197 € (18,0% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (12). 2025. gadā darbinieku skaits bija 13. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 57 747 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 278 369 € un pašu kapitāls 245 248 € (88,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.