SIA "VSV Celtnieks"Aktīvs

40003261969Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1995

Finanšu rādītāji

696 248 €-33,7%
Apgrozījums 2025
+3,7%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
01 milj.2 milj.3 milj.4 milj.’10’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.’10’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 100 001 € (19% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~100 001 €
2024 ~118 099 €
2023 ~107 945 €
2022 ~88 391 €
2021 ~141 309 €
2020 ~224 180 €
2019 ~429 733 €
2018 ~252 950 €
2017188 220 €
2016133 550 €
2015348 935 €
2014474 115 €
20130 €
20120 €
201032 592 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
201020122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā265 026400 902672 842933 977781 668552 456538 742495 219548 130547 496757 913455 296413 338399 332428 972
Pamatlīdzekļi kopā157 754166 825159 122221 240201 853321 384307 380323 856196 870199 331233 917216 188192 281175 506169 393
Aktīvi kopā422 780567 727831 9641 155 217983 521873 840846 122819 075745 000746 827991 830671 484605 619574 838598 365
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības92 998123 696282 296204 65272 08530 32891 659110 521119 194127 495374 042135 481100 21444 888173 578
Ilgtermiņa saistības227 40863 5611900106900000000000
Saistības kopā320 406187 257284 196205 72172 08530 32891 659110 521119 194127 495374 042135 481100 21444 888173 578
Pamatkapitāls———————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———————————————
Pārskata gada peļņa374125 110320 658636 894308 20070 163104 656207 041346 985217 706139 765660677 347142 644-5162
Pašu kapitāls kopā102 374380 470547 768942 182901 447838 027754 463708 554625 806619 332617 788536 003505 405529 950424 787
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums419 4231 214 2981 592 3833 356 8361 326 113687 190970 6731 225 9611 469 1481 174 8881 237 4881 618 443835 1201 050 204696 248
Saimnieciskās darbības peļņa1433207 538381 031748 111363 41876 860122 517206 820346 931257 23699 27228 766100 234172 16919 838
Peļņa pirms nodokļiem1362150 085375 371752 880364 71377 693121 304207 041346 985257 056175 09328 928104 335172 16919 838
Pārskata gada peļņa374125 110320 658636 894308 20070 163104 656207 041346 985217 706139 765660677 347142 644-5162
Darbaspēka izmaksas———————————————
Nolietojums———————————————
Citi rādītāji
Darbinieki22103911065432334137373036313220
Aprēķinātā dividende32 59200474 115348 935133 550188 220252 950429 733224 180141 30988 391107 945118 099100 001

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

49%46%5%SIA "VSV Celtnieks"Kiseļovs Aleksejs2Briede NataļjaBriede Vineta
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "VSV Celtnieks"

Pārskats

SIA "VSV Celtnieks" (reģ. nr. 40003261969) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Lilijas iela 7.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 696 248 €, par 33,7% mazāk nekā gadu iepriekš (1 050 204 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5162 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 20 (gadu iepriekš 32). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 34 812 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 598 365 € un pašu kapitāls 424 787 € (71,0% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (49%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.