SIA "VANGAŽI & KO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8244 | 7058 | 7050 | 5188 | 4677 | 6564 | 7421 | 6265 | 5471 | 6053 | 6199 | 6396 | 6723 | 7256 | 3783 | 5359 | 2456 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 900 | 498 | 200 | 71 | 31 | 14 | 7 | 212 | 278 | 173 | 68 | 105 | 131 | 82 | 60 | 39 | 18 |
| Aktīvi kopā | 9144 | 7556 | 7250 | 5259 | 4708 | 6578 | 7428 | 6477 | 5749 | 6226 | 6267 | 6501 | 6854 | 7338 | 3843 | 5398 | 2474 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6578 | 5665 | 6047 | 5826 | 5695 | 5953 | 6343 | 4919 | 6420 | 8184 |
| Ilgtermiņa saistības | 6848 | 6092 | 6926 | 4913 | 4058 | 4699 | 5578 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6848 | 6092 | 6926 | 4913 | 4058 | 4699 | 5578 | 6578 | 5665 | 6047 | 5826 | 5695 | 5953 | 6343 | 4919 | 6420 | 8184 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 448 | -250 | -1164 | 156 | 194 | 790 | -363 | -1331 | 326 | 95 | 262 | 365 | 97 | 94 | -2071 | 54 | -3536 |
| Pašu kapitāls kopā | 1244 | 769 | -446 | -294 | -100 | 648 | 303 | -101 | 84 | 179 | 441 | 806 | 901 | 995 | -1076 | -1022 | -5710 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 144 906 | 94 033 | 88 576 | 91 077 | 71 065 | 114 614 | 121 098 | 109 202 | 101 277 | 95 248 | 102 055 | 109 465 | 115 287 | 119 742 | 120 931 | 88 021 | 94 942 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 525 | -247 | -1164 | 156 | 194 | 813 | -362 | -1330 | 334 | 95 | 262 | 365 | 117 | 94 | -2071 | 54 | -3536 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 460 | -250 | -1164 | 156 | 194 | 808 | -363 | -1331 | 334 | 95 | 262 | 365 | 97 | 94 | -2071 | 54 | -3536 |
| Pārskata gada peļņa | 448 | -250 | -1164 | 156 | 194 | 790 | -363 | -1331 | 326 | 95 | 262 | 365 | 97 | 94 | -2071 | 54 | -3536 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VANGAŽI & KO"
Pārskats
SIA "VANGAŽI & KO" (reģ. nr. 40003262220) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Vangaži, Siguldas iela 4 - 49.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 94 942 €, par 7,9% vairāk nekā gadu iepriekš (88 021 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 3536 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 736 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-5710 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.